Koľko zákazníkov používa vyhľadávanie? Zistite v našom e-booku!

Integrácie

Spoznajte všetky funkcie Luigi’s Box, ktoré sú súčasťou vyhľadávania produktov a odporúčaní pre váš e-shop. Podrobne popísané na jednom mieste.

Nenašli ste vami preferované riešenie?

We can integrate our solutions into any platform. Contact us for more details.

Kontaktujte nás
Commercetools

Commercetools

Commercetools je cloudová platforma na obchodovanie od spoločnosti commercetools inc., ktorá poskytuje veľkým podnikom API na podporu predaja v elektronickom obchode a iné súvisiace funkcie.

Shopify

Shopify

Prepojením svojho e-shopu na Shopify s Luigi's Box získate užitočné nástroje na správu produktov, ktoré vám pomôžu zvýšiť konverzie.

Magento

Magento

Prediktívne vyhľadávanie, odporúčania produktov a výpis produktov od Luigi‘s Boxu môžete teraz jednoducho integrovať do svojho e-shopu na platforme Magento. Vyskúšajte Luigi's Box ešte dnes!

Sitecore

Sitecore

Hľadáte najlepšie riešenie vyhľadávania pre svoj web na platforme Sitecore? Spoznajte Luigi's Box a zistite, čo okrem vyhľadávania s umelou inteligenciou ponúka.

Laravel

Laravel

Integrujte Luigi's Box na svoj web na platforme Laravel a zvýšte jeho výkonnosť pomocou nášho vyhľadávania a ostatných pokročilých nástrojov.

Ruby on Rails

Ruby on Rails

Vylepšite svoj web na platforme Ruby on Rails pomocou širokej škály nástrojov od Luigi's Boxu. Integrujte naše skvelé produkty a zvýšte výkonnosť svojho e-shopu.

BigCommerce

BigCommerce

BigCommerce je obľúbená platforma na vytváranie e-shopov a ich správu, vrátane správy SEO, webhostingu, marketingu a bezpečnosti.

WordPress

WordPress

WordPress patrí medzi najznámejšie a najpopulárnejšie platformy na tvorbu webových stránok, ktorá spočiatku slúžila ako priestor na uverejňovanie blogov.

Prestashop

Prestashop

S integráciou na Prestashop môžete vo svojom e-shope používať Luigi's Box vyhľadávanie, analytiku, odporúčania a prispôsobené zobrazovanie produktov.

Shopware

Shopware

Shopware je oceňovaná otvorená platforma pre e-shop v segmentoch B2C a B2B, pre majiteľov väčších podnikov a pre tých, ktorí sa nimi chcú stať.

Shoptet

Shoptet

Zákazníci si kúpia produkty, ak nájdu to, čo hľadajú. Nájdu to vo vašom e-shope? Pomôžte im nájsť to, čo hľadajú, vďaka inteligentným nástrojom pre e-shopy.

WooCommerce

WooCommerce

WooCommerce je open-source e-commerce plugin pre WordPress. Je určený pre všetky e-shopy od malých podnikov až po veľké firmy.