Koľko zákazníkov používa vyhľadávanie? Zistite v našom e-booku!

Nezáväzná cenová ponuka

Požiadajte o nezáväznú cenovú ponuku. Ak nepatríte do e‑commerce segmentu a potrebujete efektívne vyhľadávanie alebo odporúčania, zistite ako dokáže Luigi’s Box pomôcť spoločnostiam.

Potrebujete poradiť?

Spojte sa s našimi špecialistami:

+421 948 592 969

  1. Základné údaje o e-shope

  Poskytnite nám základné údaje o vašom e-shope, zvoľte si produkty, o ktoré máte záujem a my vám pripravíme férovú ponuku na mieru. Ponuka je nezáväzná.

  2. Výber služieb, o ktoré máte záujem

  Našu analytiku máte na 14 dní zadarmo a môžete si ju zriadiť a vyskúšať ihneď. Ak sa vám bude zdať 14 dní na vyskúšanie málo, stačí nám napísať a radi vám skúšobnú verziu predĺžime.

  3. Kontaktné údaje

  Všetky polia formulára, ktoré sú označené symbolom *, sú povinné.

  Analytics

  Prehľadná analytika, ktorá vo vyhľadávaní identifikuje problematické výrazy a pomáha určiť, ako ho správne optimalizovať.

  Search

  Inteligentné vyhľadávanie s našepkávačom, vďaka ktorému zákazník nájde produkty, ktoré hľadal. Dokáže si poradiť s akoukoľvek vyhľadávacou frázou.

  Recommender

  Personalizované boxy s odporúčaniami produktov, ktoré pomáhajú zvýšiť priemernú hodnotu objednávky. Umiestniť ich je možné kdekoľvek na webe.

  Product Listing

  Personalizované stránky kategórií, v ktorých zohľadňujeme preferencie zákazníka a potreby e‑shopu, aby sme zlepšili relevantnosť zobrazených produktov a zvýšili vaše tržby.