Nezáväzná cenová ponuka

  Požiadajte o nezáväznú cenovú ponuku. Ak nepatríte do e‑commerce segmentu a potrebujete efektívne vyhľadávanie alebo odporúčania, zistite ako dokáže Luigi’s Box pomôcť spoločnostiam.

  Potrebujete poradiť?

  Spojte sa s našimi špecialistami:

  +421 948 592 969

   1. Základné údaje o e-shope

   Poskytnite nám základné údaje o vašom e-shope, zvoľte si produkty, o ktoré máte záujem a my vám pripravíme férovú ponuku na mieru. Ponuka je nezáväzná.

   2. Výber služieb, o ktoré máte záujem

   Našu analytiku máte na 14 dní zadarmo a môžete si ju zriadiť a vyskúšať ihneď. Ak sa vám bude zdať 14 dní na vyskúšanie málo, stačí nám napísať a radi vám skúšobnú verziu predĺžime.

   3. Kontaktné údaje

   Všetky polia formulára, ktoré sú označené symbolom *, sú povinné.

   Analytics

   Prehľadná analytika, ktorá vo vyhľadávaní identifikuje problematické výrazy a pomáha určiť, ako ho správne optimalizovať.

   Search

   Inteligentné vyhľadávanie s našepkávačom, vďaka ktorému zákazník nájde produkty, ktoré hľadal. Dokáže si poradiť s akoukoľvek vyhľadávacou frázou.

   Recommender

   Personalizované boxy s odporúčaniami produktov, ktoré pomáhajú zvýšiť priemernú hodnotu objednávky. Umiestniť ich je možné kdekoľvek na webe.

   Product Listing

   Personalizované stránky kategórií, v ktorých zohľadňujeme preferencie zákazníka a potreby e‑shopu, aby sme zlepšili relevantnosť zobrazených produktov a zvýšili vaše tržby.