Commercetools

  Commercetools je cloudová platforma ba obchodovanie od spoločnosti commercetools inc., ktorá poskytuje veľkým podnikom API na podporu predaja v elektronickom obchode a iné súvisiace funkcie.

  Nenašli ste vami preferované riešenie?

  We can integrate our solutions into any platform. Contact us for more details.

  Kontaktujte nás

  Pri návštevníkoch, ktorí používajú vyhľadávanie, je o 70 % vyššia pravdepodobnosť, že napokon aj nakúpia.

  Už viac neprichádzajte o zákazníkov, pretože nemohli nájsť produkty, ktoré v skutočnosti máte v ponuke. Vplyv Luigi’s Boxu na konverzie z vyhľadávania preukázujú viaceré prípadové štúdie vo všetkých segmentoch.

  Čo vám prinesie Luigi's Box?

  Nástroje Luigi’s Box prinášajú viaceré výhody, ako napríklad vyhľadávanie na webe pomoou umelej inteligencie a odporúčania produktov vďaka inteligentnej analýze vyhľadávania. Tá vám poskytne všetky relevantné informácie o výkonnosti vyhľadávania a navigácie vo e‑shope.

  Čo zákazníci najčastejšie hľadajú, ktoré sekcie vášho e‑shopu nezobrazuj relevantné výsledky a kde presne strácate záujem zákazníkov? To všetko vám prezradí analytika.

  Okrem toho s intuitívnym vyhľadávaním Luigi’s Box zvládnete každému zákazníkovi ušetriť čas a personalizovať cestu od prvej interakcie až k nákupu, a to vďaka našepkávaču či oprave preklepov.

  Pomocou intuitívneho vyhľadávania
  dokáže váš web:

  Personalizovať už po prvej interakcii

  Na základe zákazníkových kliknutí na produkty, kategórie, značky alebo filtre dokážeme odhadnúť jeho aktuálny zámer a preferencie. Čím viac akcií zákazník vykonal, tým kvalitnejšie sa mu prispôsobí obsah webu a relevatnosť výsledkov vyhľadávania.

  Zohľadniť nákupné správanie zákazníkov

  Pri hľadaní frázy antivirus sa vo výsledkoch môžu objaviť balíky počítačov s antivírusmi. Zákazníka, ktorý hľadal antivirus však notebooky nezaujímajú. Vďaka UI dokážeme vo výsledkoch uprednostniť antivírusy, aj keď oba produkty obsahujú v názve hľadaný výraz.

  Prispôsobiť sa jazykom rôznych krajín

  Pri expanzii na medzinárodné trhy je dôležitá lokalizácia. Ak sa pre takýto krok rozhodnete, o vyhľadávanie sa báť nemusíte. Jazykové mutácie pre nás nie sú problém. Luigi’s Box sa používa v 27 krajinách.

  Moderovať výsledky vyhľadávania

  Bez výsledkov skončí v priemere 13% vyhľadávaní. U našich klientov je to 1-5%. Náš Search si dokáže poradiť s preklepmi, synonymami aj diakritikou.

  Filtrovať výsledky vďaka fazetovým filtrom

  Pe rôzne produkty môžu byť relevantné odlišné filtre. Naše algoritmy vedia, aké filtre potrebuje každá kategória produktov, a zákazníci nie sú zmätení filtrami, ktoré pre nich nie sú relevantné.