Koľko zákazníkov používa vyhľadávanie? Zistite v našom e-booku!

Integrácia Commercetools

Commercetools je cloudová platforma ba obchodovanie od spoločnosti commercetools inc., ktorá poskytuje veľkým podnikom API na podporu predaja v elektronickom obchode a iné súvisiace funkcie.

Nenašli ste vami preferované riešenie?

We can integrate our solutions into any platform. Contact us for more details.

Kontaktujte nás

Pri návštevníkoch, ktorí používajú vyhľadávanie, je o 70 % vyššia pravdepodobnosť, že napokon aj nakúpia.

Už viac nestrácajte zákazníkov, pretože nemohli nájsť produkty, ktoré v skutočnosti máte v ponuke. Vplyv Luigi’s Boxu na konverzie z vyhľadávania preukázujú viaceré prípadové štúdie vo všetkých segmentoch.

Čo vám prinesie Luigi's Box?

Nástroje Luigi’s Box prinášajú viaceré výhody, ako napríklad vyhľadávanie na webe pomocou umelej inteligencie a odporúčania produktov vďaka inteligentnej analýze vyhľadávania. Tá vám poskytne všetky relevantné informácie o výkonnosti vyhľadávania a navigácie vo e‑shope.

Čo zákazníci najčastejšie hľadajú, ktoré sekcie vášho e‑shopu nezobrazuj relevantné výsledky a kde presne strácate záujem zákazníkov? To všetko vám prezradí analytika.

Okrem toho s intuitívnym vyhľadávaním Luigi’s Box zvládnete každému zákazníkovi ušetriť čas a personalizovať cestu od prvej interakcie až k nákupu, a to vďaka našepkávaču či oprave preklepov.

Pomocou inteligentného vyhľadávania
dokáže váš e‑shop:

Personalizovať už po prvej interakcii

Na základe kliknutí zákazníka na produkty, kategórie, značky alebo filtre dokážeme odhadnúť jeho aktuálny zámer a preferencie. Čím viac akcií zákazník vykoná, tým kvalitnejšie sa mu prispôsobí obsah webu a relevantnosť výsledkov vyhľadávania.

Zohľadniť nákupné správanie zákazníkov

Pri hľadaní frázy „antivirus“ sa vo výsledkoch môžu objaviť balíky počítačov s antivírusovými softvérmi. Zákazníka, ktorý hľadal samotný softvér však notebooky nezaujímajú. Vďaka UI dokážeme vo výsledkoch uprednostniť antivírusy, aj keď oba typy produktov obsahujú v názve hľadaný výraz.

Prispôsobiť sa jazykom rôznych krajín

Pri expanzii na medzinárodné trhy je dôležitá lokalizácia. Ak sa pre takýto krok rozhodnete, s nami sa o vyhľadávanie báť nemusíte. Jazykové mutácie pre nás nie sú problém. Luigi’s Box používajú e‑shopy v 27 krajinách.

Moderovať výsledky vyhľadávania

Bez výsledkov skončí v priemere 13 % vyhľadávaní. U našich klientov je to 1 – 5 %. Náš Search si dokáže poradiť s preklepmi, synonymami aj rôznou diakritikou.

Filtrovať výsledky vďaka fazetovým filtrom

Pe jednotlivé typy produktov môžu byť relevantné odlišné filtre. Naše algoritmy vedia, aké filtre potrebuje každá kategória produktov, a nazhltia zákazníkov tými nepotrebnými.

Vyskúšajte analytický nástroj Luigi’s Box Analytics

Získajte prehľad o výkonnosti svojho vyhľadávania. S intuitívnym panelom v Luigi’s Box Analytics ušetríte veľa času, pretože sa nemusíte donekonečna preklikávať cez množstvo reportov – Analytics vám poskytne veľmi rýchlu vizuálnu spätnú väzbu o stave vášho vyhľadávania.

Získajte prehľad o tom, čo vaši zákazníci hľadajú, čo majú problém nájsť a ako môžete zlepšiť ich celkový zážitok z vyhľadávania.

Ak ešte nie ste presvedčení, vďaka 14-dňovej bezplatnej skúšobnej verzii si môžete túto službu vyskúšať vo vlastnom e‑shope. Stačí zadať link na vašu webovú stránku, e-mailovú adresu a telefónne číslo. V tomto prípade, samozrejme, nevyžadujeme žiadne údaje o vašej kreditnej karte.

Vypredané produkty

Nedovoľte, aby zákazníci odchádzali z vášho e‑shop frustrovaní. Namiesto toho im ponúknite alternatívy k vypredaným alebo nedostupným produktom:

  • alternatívy produktov,
  • podobné produkty,
  • a iné…

Cena

Ceny Luigi’s Box sa odvíjajú od využívania služieb. To znamená, že používateľom, ktorí majú záujem o službu Luigi’s Box, pripravíme cenový plán podľa ich individuálnych potrieb.

Pri odosielaní žiadosti bude potrebné uviesť počet produktov v katalógu vášho e‑shopu a priemerný mesačný počet zobrazení stránok. Tieto faktory totiž majú vplyv na nastavenia optimálneho plánu a ceny.

Luigi’s Box synchronizuje produkty a kategórie CT platformy, keď získa vygenerovaný API kľúč s prístupom k čítaniu kategórií, kanálov, produktov a stavu zásob. Následne bude z vašej strany potrebné vložiť skript, aby sa tieto údaje mohli použiť.