Konverzie z vyhľadávania sa nám zvýšili o 10 %

Ako sme pomohli členovi najväčšej lekárenskej siete v EÚ zvýšiť pomer konverzií z vyhľadávania o 9,49 % vďaka nášmu intuitívnemu vyhľadávaniu.

Konverzie z vyhľadávania sa nám zvýšili o 10 %

Ako sme pomohli členovi najväčšej lekárenskej siete v EÚ zvýšiť pomer konverzií z vyhľadávania o 9,49 % vďaka nášmu intuitívnemu vyhľadávaniu.

230 000 000 €

Ročný obrat BENU – člena najväčšej farmaceutickej siete v EÚ – PHOENIX Group.

Luigi’s Box bol založený v roku 2017 ako reakcia na nízku úroveň webového vyhľadávania v internetových obchodoch. Naša technológia využíva umelú inteligenciu a strojové učenie na optimalizáciu poradia výsledkov vyhľadávania a rozpoznávanie synoným.

Premárnené príležitosti na konverzie

  1. Zákazníci nevedeli nájsť žiadané produkty, ak ich názov nezadali presne
    Riešenie: S intuitívnym vyhľadávaním sú zákazníci schopní nájsť relevatné produkty aj keď ich názvy zadajú s preklepom, použijú alternatívne alebo slangové pomenovanie.
  2. Vyhľadávanie sa nepustilo pokiaľ zadaná fráza neobsahovala aspoň 3 znaky
    Riešenie: Náš našepkávač zákazníkom ponúka výsledky už od prvého znaku. Takýmto spôsobom dochádza k okamžitej interakcii zákazníka s e-shopom BENU, čo prispieva k udržaniu jeho pozornosti a zvyšuje pravdepodobnosť nákupu
  3. Počas pandémie covid-19 zákazníci nevedeli nájsť akútne medicínske produkty
    Riešenie: Náš algortimus sa neustále učí, a preto je schopný zaznamenať zmeny v používateľskom správaní, rozpoznať krízovú situáciu a poskytnúť zákazníkom aktuálne informácie a výsledky vyhľadávania.

Jednoduchá integrácia intuitívneho vyhľadávania

Pilot spustený bez klientovho IT tímu

Pilotnú verziu našepkávača sme spustili na webe Benulekaren.sk bez potreby zapojenia IT oddelenia BENU. Klient poskytol XML feedy a aplikácia nášho skriptu bola s pomocou Google Tag Managera hračkou. Ušetrený čas sme tak mohli venovať hladkému spusteniu pilota.

O integráciu sa postaral Luigi’s Box

Implementácia vyhľadávania s našepkávačom prebehla hladko vďaka aktívnej spolupráci PeckaDesign (poskytovateľ e-shopovej platformy) a Luigi’s Boxu. Developeri z PeckaDesign využili API integráciu na umožnenie okamžitej synchronizácie informácií o produktoch.

Ukážka z e-shopu BENU

Luigi’s Box priniesol okamžité zlepšenie interkacie zákazníkov s vyhľadávaním. Pre porovnanie pohnite slidrom.

Pa Pharmacy search results after implementing Luigi's Box.

Výsledky

Aby sme zistili, či je nové vyhľadávanie efektívne, porovnali sme ho s pôvodným riešením v A/B teste. Test prebiehal od 27. júna do 26. júla 2020. Traffic bol rozdelený A: 55.71%, B: 44.29%. Čísla hovoria jasnou rečou:

Luigi's Box

Luigi’s Box zvýšil konverznú mieru vyhľadávania o 9,49 %!

Nepretržitá zákaznícka podpora

Počas celej doby trvania A/B testu, ale aj po integrácii vyhľadávania členovia tímu Luigi’s Box aktívne komunikovali s produktovými manažérmi BENU a poskytovali podporu dodávateľovi e-shopovej platformy PeckaDesign.

Ako naši klienti profitujú z Luigi's Box

11teamsports dosiahol s našou pomocou 38,46% nárast AOV

Zistite, ako 11teamsports dosiahol 38,46% nárast hodnoty košíka! Luigi's Box mení vyhľadávanie v najlepšom európskom obchode s tímovými športmi.

Prečítajte si prípadovú štúdiu

Druck.at: Nárast miery konverzie z vyhľadávania o 113,51 %

Pozrite si pozoruhodný 113,51% nárast konverzií pri vyhľadávaní na druck.at! Luigi's Box revolučne zmenil svoje vyhľadávanie, čím pozdvihol popredného rakúskeho poskytovateľa online tlače.

Prečítajte si prípadovú štúdiu

Real Dutch: Až o 48% menej vyhľadávaní bez výsledkov

Real Dutch Food znížil počet "vyhľadávaní bez výsledkov" o 48 %, takže zákazníci už lepšie nájdu to, čo hľadajú.

Prečítajte si prípadovú štúdiu

Našepkávač na mieru pre Zoot zvýšil mieru konverzií o 2,5%

Zoot je e-shop s módou, ktorý je súčasťou najväčšieho českého módneho reťazca Digital People. Spolu so svojou podznačkou Bibloo pôsobí v 11 európskych krajinách a ponúka viac ako 1 milión produktov od 300 módnych značiek.

Prečítajte si prípadovú štúdiu

Gandalf: Zvýšenie AOV z vyhľadávania o +9,4 %

Gandalf.com.pl je poľský e-shop s viac ako 300 000 knihami, audioknihami, elektronickými knihami, hudbou, filmami, hrami a podobne.

Prečítajte si prípadovú štúdiu
;