B2B webové vyhľadávače

Inteligentné vyhľadávaniepre B2B a SaaS weby

Internet poskytuje firmám obrovský priestor pre objavovanie nových služieb, produktov a budovanie budúcich obchodných príležitostí. Predajný proces v B2B je však oveľa komplikovanejší a od marketérov sa očakáva výrazne hlbšia znalosť cieľovej skupiny ako pri B2C.

Zákazníci v B2B a SaaS sfére očakávajú rýchly, spoľahlivý a personalizovaný používateľský zážitok a široké možnosti na uspokojenie najrôznejších obchodných požiadaviek. Luigi's Box ponúka niekoľko pokročilých funkcií, ktoré sú pre B2B e-commerce sféru ako ušité. Rýchla integrácia nášho riešenia v 4 jednoduchých krokoch a náš tím skúsených odborníkov vám pomôžu rozbehnúť vaše podnikanie okamžite.

Luigi's Box Search

Luigi’s Box Search je výkonný nástroj, ktorý s využitím umelej inteligencie skúma správanie návštevníkov na webe a poznatky pretavuje do výsledkov vyhľadávania ušitých na mieru ich potrebám. Naše inteligentné vyhľadávanie ponúka množstvo pokročilých funkcií, ktoré posunú zážitok z vyhľadávania na vašom webe na novú úroveň.

S čím vám ešte vie Luigi's Box pomôcť?

Luigi’s Box ponúka aj ďalšie jedinečné funkcie, ako napríklad odporúčania produktov od Luigi’s Box Recommender. Ten odporúča relevantné produkty na základe preferencií a predchádzajúcich vyhľadávaní. Recommender tiež poskytuje návrhy pre väčšinu nákupov a vypredaných produktov, takže zákazníci neodídu bez nákupu, aj keď produkt, pre ktorý prišli, už nie je dostupný.

Využite tiež Luigi’s Box Analytics – komplexný analytický nástroj, vďaka ktorému pochopíte ako funguje vaše vyhľadávanie. Pomocou vizuálnych náhľadov si jednoducho pozriete čo sa hľadá najviac, kde máte rezervy a ako zvýšiť nákupný zámer u vašich návštevníkov.

Luigi’s Box Product Listing pomáha návštevníkom vášho webu vybrať v jeho širokej ponuke ten správny produkt. Bleskovo ho nájde, skontroluje jeho vlastnosti, porovná ho s inými produktami a zobrazí jeho hodnotenia. To všetko za účelom zrýchlenia a zjednodušenia nákupného procesu.

Výhody používania Lugi's Box pre B2B a SaaS stránky

Neustále sa učiaci AI algoritmus Luigi’s Box Search zaisťuje, že relevantné produkty sú vždy prvé vo výsledkoch vyhľadávania. Vďaka tomu vašu stránku prispôsobíte nákupnému zámeru vašich zákazníkov a docielite, že o vás budú hovoriť a šíriť povedomie ďalej. Výsledkom toho je, že personalizované vyhľadávanie zvyšuje konverzie v priemere o viac ako 35 %.

Luigi’s Box Recommender okrem relevantných produktov odporúča aj alternatívy ku vypredaným produktom. To vedie k zníženiu miery odchodov a zvýšeniu predaja. Recommender vám tiež umožňuje propagovať najpredávanejšie produkty vo vašej ponuke. Vďaka produktovým odporúčaniam existuje až o 56% vyššia pravdepodobnosť, že sa vaši zákazníci vrátia a nakúpia  znova.

Kombinácia týchto funkcií je všetko, čo potrebujete na zlepšenie svojho podnikania.

FAQ

Často kladené otázky

Prečo v e-commerce záleží na kvalitnom vyhľadávači?

B2B je segment so špecifickým správaním zákazníkov. Na vyhľadávanie produktov, ktoré chcú kúpiť, často používajú kódy produktov. Keďže ich nákupy bývajú pravidelné, kódy produktov im šetria čas. Preto je pre nich používanie vyhľadávania prirodzenou voľbou. Je však dôležité, aby vyhľadávanie malo vysoký štandard spracovania kódu produktu. 142 B 421, 142-B-421, 142B421 sú všetky kódy produktov toho istého produktu. Je len nevyhnutné, aby si vedel poradiť s ktorýmkoľvek z týchto formátov.

Koľko ľudí vo sfére B2B e-shopov využíva search?

Podľa údajov z výskumu 90 % zákazníkov v B2B e-shopoch využíva search na nájdenie produktov.

Ako môže môj B2B online obchod začať používať Luigi's Box?

Je to úplne jednoduché. Najprv vyplňte formulár na vytvorenie nového účtu s URL adresou vašej webstránky, e-mailovou adresou a telefónnym číslom vašej firmy. Následne vložte script, ktorý pre vás vygenerujeme, do hlavičky vášho webu alebo cez Google Tag Manager. Nakoniec vám náš integračný tím nastaví a spustí služby, ktoré si vyberiete.