Koľko zákazníkov používa vyhľadávanie? Zistite v našom e-booku!

Vyhľadávač v odvetví Elektroniky a jeho význam

Vyhľadávač v online obchodoch s elektronikou je rovnako dôležitý ako v akomkoľvek inom online odvetví. Inteligentné vyhľadávanie umožní používateľom rýchle a presné nájdenie požadovaného výsledku a zobrazí relevantné výsledky vyhľadávania bez akejkoľvek námahy vďaka využitiu kľúčových slov alefo fráz.

Tento cenný nástroj pomáha zvýšiť zážitok z nakupovania šetrením času a nasmerovaním zákazníkov presne tam, kam sa chcú na webe dostať. Čo teda môžete očakávať od inteligentného vyhľadávača?

Luigi's Box Search

Luigi’s Box Search ponúka pokročilý vyhľadávací nástroj založený na AI, aby ste z vyhľadávania vyťažili maximum. Pokročilé vyhľadávanie umožňuje podnikom a odvetviam elektronického obchodu zhromažďovať podrobné a správne údaje súvisiace s nákupným správaním online zákazníkov v reálnom čase a zvýšiť konverzie o viac ako 35%. Luigi’s Box Search má mnoho inteligentných funkcií, ktoré zákazníkom prinášajú tú najlepšiu skúsenosť a klientom najvyššie možné výnosy.

Medzi tieto funkcie patria napríklad NLP modely pre lemmatizáciu a detekciu synoným, aby vaši zákazníci vždy dostali výsledky s akýmkoľvek formátom zadaného vyhľadávacieho dopytu, alebo prispôsobenie dopytu, aby ste mohli produktu priradiť požadovanú pozíciu vo výsledkoch vyhľadávania. Zlepšite svoje vyhľadávanie identifikáciou kľúčových slov a ich prispôsobením tak, aby lepšie vyhovovali preferenciám používateľov pomocou hodnotenia kvality a propagujte vybrané produkty, ktoré to najviac potrebujú, priamo vo vyhľadávaní a kedykoľvek ich prispôsobte pomocou bannerov produktov vo vyhľadávaní.

Ako ešte dokážete využiť Luigi's Box v e‑shopoch s elektronikou?

Luigi’s Box ponúka ďalšie jedinečné funkcie, ako sú odporúčania produktov Luigi’s Box Recommender pre zobrazenie relevantných výsledkov alebo obľúbených položiek na základe predchádzajúcich interakcií zákazníkov. Recommender tiež ponúka podobné návrhy vypredaných produktov, takže zákazníci neodídu bez nákupu, aj keď produkt, pre ktorý prišli, už nie je dostupný.

Luigi’s Box Analytics poskytuje jasný prehľad o výkone a trendoch vyhľadávania, ktorý je dôležitý na identifikáciu a optimalizáciu problémov. Funkcia Product Listing bola vytvorená na zlepšenie zážitku z vyhľadávania pre zákazníka a na posunutie online nakupovania na novú úroveň.  S pomocou Luigi’s Box Product Listing môžu zákazníci jednoducho nájsť produkt, ktorý hľadali, Pozrieť si jeho vlastnosti, porovnať ho s ostatnými či zobraziť recenzie produktov a podobne.

Funkcia Luigi's Box Autocomplete pomohla priniesť Electronic star zisk viac ako 100 000 EUR za jeden rok oproti ich štandardnému príjmu.

Napriek tomu, že len malé množstvo zákazníkov využíva automatické dopĺňanie pri vyhľadávaní, pridanie tejto funkcie na web Electronic star prinieslo pozitívne výsledky. Zistite viac o tejto prípadovej štúdii a presvedčte sa sami o Luigi’s Box mágii.

Prípadová štúdia Electronics Star

Často kladené otázky

Prečo je Luigi's Box ideálny vyhľadávač?

Luigi’s Box je e‑commerce riešenie, ktorému dôveruje viac ako 2000 e‑shopov na celom svete. Už od začiatku dostala spoločnosť niekoľko ocenení za analytiku a vyhľadávanie. Integrácia Luigi’s Box pozostáva zo štyroch jednoduchých krokov, na ktoré netreba žiadne IT zručnosti alebo vedomosti a má skvelý tím špecialistov, ktorí sú najlepší vo svojom obore. Luigi’s Box ponúka niekoľko funkcií, aby ste zo svojho podnikania vyťažili najviac.

Aké sú benefity využitia efektívneho vyhľadávača?

Efektívny vyhľadávač umožňuje lepšiu použiteľnosť, takže zákazníci dokážú bez problémov nájsť to, čo hľadajú. Vďaka tomu je možné zvýšiť predaje, keďže zákazníci, ktorí nájdu čo hľadajú s väčšou pravdepodobnosťou dokončia svoj nákup, a zároveň sa tiež zníži miera odchodov, pričom webový vyhľadávač ponúka tiež možnosti inzerovania.