Koľko zákazníkov používa vyhľadávanie? Zistite v našom e-booku!

Vyhľadávač elektroniky

Vyhľadávač v odvetví Elektroniky a jeho význam

Vyhľadávač v online obchodoch s elektronikou je rovnako dôležitý ako v akomkoľvek inom online odvetví. Inteligentné vyhľadávanie umožní používateľom rýchle a presné nájdenie požadovaného výsledku a zobrazí relevantné výsledky vyhľadávania bez akejkoľvek námahy vďaka využitiu kľúčových slov alefo fráz.

Tento cenný nástroj pomáha zvýšiť zážitok z nakupovania šetrením času a nasmerovaním zákazníkov presne tam, kam sa chcú na webe dostať. Čo teda môžete očakávať od inteligentného vyhľadávača?

Luigi's Box Search

Luigi’s Box Search ponúka pokročilý vyhľadávací nástroj založený na AI, aby ste z vyhľadávania vyťažili maximum. Pokročilé vyhľadávanie umožňuje podnikom a odvetviam elektronického obchodu zhromažďovať podrobné a správne údaje súvisiace s nákupným správaním online zákazníkov v reálnom čase a zvýšiť konverzie o viac ako 35%. Luigi’s Box Search má mnoho inteligentných funkcií, ktoré zákazníkom prinášajú tú najlepšiu skúsenosť a klientom najvyššie možné výnosy.

Medzi tieto funkcie patria napríklad NLP modely pre lemmatizáciu a detekciu synoným, aby vaši zákazníci vždy dostali výsledky s akýmkoľvek formátom zadaného vyhľadávacieho dopytu, alebo prispôsobenie dopytu, aby ste mohli produktu priradiť požadovanú pozíciu vo výsledkoch vyhľadávania. Zlepšite svoje vyhľadávanie identifikáciou kľúčových slov a ich prispôsobením tak, aby lepšie vyhovovali preferenciám používateľov pomocou hodnotenia kvality a propagujte vybrané produkty, ktoré to najviac potrebujú, priamo vo vyhľadávaní a kedykoľvek ich prispôsobte pomocou bannerov produktov vo vyhľadávaní.

Ako ešte dokážete využiť Luigi's Box v e-shopoch s elektronikou?

Luigi’s Box ponúka ďalšie jedinečné funkcie, ako sú odporúčania produktov Luigi’s Box Recommender pre zobrazenie relevantných výsledkov alebo obľúbených položiek na základe predchádzajúcich interakcií zákazníkov. Recommender tiež ponúka podobné návrhy vypredaných produktov, takže zákazníci neodídu bez nákupu, aj keď produkt, pre ktorý prišli, už nie je dostupný.

Luigi’s Box Analytics poskytuje jasný prehľad o výkone a trendoch vyhľadávania, ktorý je dôležitý na identifikáciu a optimalizáciu problémov. Funkcia Product Listing bola vytvorená na zlepšenie zážitku z vyhľadávania pre zákazníka a na posunutie online nakupovania na novú úroveň.  S pomocou Luigi’s Box Product Listing môžu zákazníci jednoducho nájsť produkt, ktorý hľadali, Pozrieť si jeho vlastnosti, porovnať ho s ostatnými či zobraziť recenzie produktov a podobne.

G2 Recenzie

Hodnotenie objavovania produktov

Zistite, ako používatelia G2 hodnotili funkcie objavovania produktov pre e-commerce k 13. júnu 2023.

Hodnotenia
Luigi's Box
Algolia
Doofinder
Searchspring
Odporúčania
Odporúčania Luigi's Box
92%
Odpovede: 44
Odporúčania Algolia
87%
Odpovede: 31
Odporúčania Doofinder
89%
Odpovede: 73
Odporúčania Searchspring
84%
Odpovede: 21
Konverzie
Konverzie Luigi's Box
86%
Odpovede: 43
Konverzie Algolia
82%
Odpovede: 33
Konverzie Doofinder
87%
Odpovede: 77
Konverzie Searchspring
84%
Odpovede: 23
Prispôsobenie
Prispôsobenie Luigi's Box
88%
Odpovede: 37
Prispôsobenie Algolia
83%
Odpovede: 35
Prispôsobenie Doofinder
85%
Odpovede: 78
Prispôsobenie Searchspring
84%
Odpovede: 23
Fazetové vyhľadávanie
Fazetové vyhľadávanie Luigi's Box
91%
Odpovede: 35
Fazetové vyhľadávanie Algolia
88.5%
Odpovede: 37
Fazetové vyhľadávanie Doofinder
87%
Odpovede: 74
Fazetové vyhľadávanie Searchspring
91%
Odpovede: 25
Hodnotenie a relevantnosť
Hodnotenie a relevantnosť Luigi's Box
92%
Odpovede: 41
Hodnotenie a relevantnosť Algolia
91%
Odpovede: 43
Hodnotenie a relevantnosť Doofinder
90%
Odpovede: 79
Hodnotenie a relevantnosť Searchspring
87%
Odpovede: 25

Pozrite sa ako NAY electronics využíva Luigi's Box na zvýšenie miery konverzií až o 600%

Zistite, ako Luigi’s Box pomohol popredným slovenským obchodom zvýšiť konverzie z vyhľadávania a obmedziť problémy pri predaji.

Prípadová štúdia NAY Electronics

Funkcia našepkávača od Luigi's Boxu priniesla e-shopu Electronic star viac ako 100 000 EUR navyše oproti štandardným príjmom

Aj keď len malé percento zákazníkov používa pri vyhľadávaní našepkávač, spustenie tejto funkcie na webe Electronic star prinieslo pozitívne výsledky. Zistite viac o tomto úspešnom príbehu a presvedčte sa o kúzlach, ktoré Luigi’s Box dokáže.

Prípadová štúdia Electronic Star

Výhody využitia Luigi’s Boxu v odvetví elektroniky

FAQ

Často kladené otázky

Prečo je Luigi's Box ideálny vyhľadávač pre online obchody s elektronikou?

Luigi’s Box je e-commerce riešenie, ktorému dôveruje viac ako 2000 e-shopov na celom svete. Už od začiatku dostala spoločnosť niekoľko ocenení za analytiku a vyhľadávanie. Integrácia Luigi’s Box pozostáva zo štyroch jednoduchých krokov, na ktoré netreba žiadne IT zručnosti alebo vedomosti a má skvelý tím špecialistov, ktorí sú najlepší vo svojom obore. Luigi’s Box ponúka niekoľko funkcií, aby ste zo svojho podnikania vyťažili najviac.

Prečo záleží na vyhľadávači pri elektronike?

Efektívny vyhľadávač umožňuje lepšiu použiteľnosť, takže zákazníci dokážú bez problémov nájsť to, čo hľadajú. Vďaka tomu je možné zvýšiť predaje, keďže zákazníci, ktorí nájdu čo hľadajú s väčšou pravdepodobnosťou dokončia svoj nákup, a zároveň sa tiež zníži miera odchodov, pričom webový vyhľadávač ponúka tiež možnosti inzerovania.

Koľko ľudí využíva vyhľadávanie v e-shopoch s elektronikou?

Podľa našich údajov zhromaždených z viac ako 2000 webových stránok viac ako 15 % návštevníkov e-shopu s elektronikou využíva vyhľadávač na nájdenie požadovaného tovaru. To je jednoducho príliš veľa na to, aby sme sa nezaujímali o kvalitu e-shopového vyhľadávača.