Koľko zákazníkov používa vyhľadávanie? Zistite v našom e-booku!

Alternatíva nástroja Doofinder pre e-shopy na BigCommerce

Vyskúšajte Luigi's Box: Skvelú alternatívu nástroja Doofinder pre BigCommerce

Hoci je Doofinder rozšíreným doplnkom na vyhľadáavanie a objavovanie produktov v e-shopoch na platforme BigCommerce, je vždy dobré zvážiť aj iné alternatívy.

Jedná sa síce o výkonný nástroj pre e-shopy, ale existujú aj iné možnosti, ktoré by mohli zjednoduši proces vyhľadávania na webe a zlepšiť interakciu s používateľmi.

G2

Hodnotenia spokojnosti používateľov

Pozrite sa na porovnanie riešení Luigi’s Box a Doofinder v recenziách používateľov pna portáli G2.

Hodnotenie
Luigi's Box
Doofinder

Ak hľadáte plynulejšie a bezproblémovejšie vyhľadávanie pre potenciálnych zákazníkov, je čas prejsť na Luigi’s Box.

Vďaka užívateľsky prívetivému rozhraniu a jednoduchému procesu integrácie môžete rýchlo začať využívať výhody tohto výkonného riešenia vyhľadávania.

Potrebujete pomoc s migráciou? Alebo si chcete pozrieť ukážku nástrojov Luigi’s Box Search a Recommender?

 • tick 30-dňová bezplatná skúšobná verzia
 • tick Aj bez údajov z platobnej karty
 • tick Zrušenie kedykoľvek
Rezervovať demo
Viaceré výhody

Čím sú nástroje Luigi’s Box výnimočné?

Luigi's Box je riešenie typu všetko v jednom pre e-shopy. Ide o výkonný nástroj na vyhľadávanie, ktorý ponúka niekoľko jedinečných funkcií a výhod. Tu sú niektoré z kľúčových dôvodov, vďaka ktorým je Luigi's Box výbornou voľbou vyhľadávania na webe:

Pokročilé možnosti vyhľadávania

Luigi’s Box využíva pokročilé vyhľadávacie algoritmy a spracovanie prirodzeného jazyka, aby potenciálnym zákazníkom poskytoval vysoko relevantné a presné výsledky vyhľadávania.

Vyhľadávacie rozhranie na mieru

S Luig’s Boxom môžete jednoduchšie prispôsobiť vyhľadávací panel, aby zodpovedal vašej značke a dizajnu webu. Jeho pokročilé funkcie skvele fungujú aj na mobilných zariadeniach.

Flexibilné možnosti integrácie

Luigi’s Box ponúka bezproblémovú integráciu cez API, čo uľahčuje implementáciu a používanie na populárnych platformách pre e-shopy.

Výkonná analytika a prehľady

Luigi’s Box poskytuje podrobnú analýzu a prehľad o správaní používateľov, čo vám umožní optimalizovať výsledky vyhľadávania, zlepšiť používateľské prostredie a zvýšiť ziskovosť..

Špecializovaná podpora a zdroje

Luigi’s Box má špecializovaný tím podpory a rozsiahlu dokumentáciu a zdroje, ktoré vám pomôžu čo najlepšie využiť pokročilé funkcie vyhľadávania na webe.

Hodnotenia našich klientov

Čo o nás hovoria klienti

"Skvelý vyhľadávač a recommender."

Dobrý vyhľadávač a recommender, dá sa individuálne vyladiť nastaveniami v back office, čo je veľmi užitočná funkcia najmä pri širokej ponuke produktov.

Petr M.
Overený užívateľ G2
Celá recenzia na G2

"Skvelý produkt pre zákazníkov. Užitočný pre rast výnosov."

Systém manažovania s množstvom funkcií, dashboardmi a mesačným zhrnutím v e-maili, skvelá podpora (rýchlosť, dobré odporúčania, komunikácia atď.), stabilný systém.

Jozef F.
Overený užívateľ G2
Celá recenzia na G2

Shopping cart value increased dramatically

Recommender je užitočný a inšpiratívny zdroj pre zákazníkov, ktorý im pomáha nezabudnúť dokúpiť alebo objaviť ďalšie chutné a funkčné potraviny od Powerlogy. Ako to vieme? Priemerná hodnota košíka od nasadenia rastie.

Michal Dodok
Head of Marketing, Powerlogy

Conversion rate increased by 600%

Luigi’s Box používame už od roku 2017. Okrem zvýšenia konverzií z vyhľadávania o 600 % nám priniesol aj zrýchlenie obsluhy zákazníkov v kamenných predajniach.

Martin Derňar
Chief Omnichannel Officer, Nay

Vynakladajú extra úsilie na zlepšenie výsledkov podnikania

Luigi’s Box našim zákazníkom zásadným spôsobom uľahčuje nákupný proces. Navyše pre nás vyvíjali viacero funkcií, ktoré nám zjednodušujú manažment produktov v našom e-shope.

Piotr Maciążka
Implementation Team Manager, Answear

Luigi’s Box zlepšil skúsenosti zákazníkov

Najvyšší prínos Luigi’s Boxu vidieť v zlepšení UX nášho webu. Keď predávate vybavenie k toľkým športom, relevatné výsledky vyhľadávania sú mimoriadne dôležité. Čím rýchlejšie zákazníci nájdu, čo hľadali a čím relevantnejšie výsledky dostanú,...

Juraj Giacko
Head of E-Commerce, EXIsport

Lepší pomer konverzií a vyššia spokojnosť zákazníkov

Luigi’s Box je skvelý nástroj, ktorý dopĺňa naše vlastné analytické dáta. Jeho implementácia napomohla nielen vyššiemu konverznému pomeru nášho e-shopu, ale aj zvýšeniu zákazníckej spokojnosti.

Jana Karasová
Online Sales and Service Development Specialist, O2

Luigi’s Box was a real eye-opener for us

Luigi’s Box nám otvoril oči a ukázal nám skrytý potenciál vyhľadávania. E-shopári často investujú najmä do reklamy, ale nevenujú dostatočnú pozornosť nakupnému procesu. Luigi’s Box nám ukázal, čo môžeme získať, ak sa vyhľadávaniu...

Soňa Fialková
CEO, SpokojenýPes

Viac než 100 000 EUR ročne vďaka Luigi's Boxu

Vďaka implementácii našepkávača sa náš obrat zo dňa na deň zvýšil o 2 %. Pri našej veľkosti to znamená plus 100 000 eur ročne prakticky bez práce. Pri cene, ktorú za nástroj platíme,...

Jakub Žilinčan
Chief Marketing Officer, Electronic-star
Špičkové vyhľadávanie

Prečo je Luigi's Box vhodnou alternatívou Doofinder?

Ak máte e-sgop na platforme BigCommerce a hľadáte alternatívu k nástroju Doofinder, máte šťastie! K dispozícii je niekoľko softvérových nástrojov na vyhľadávanie, no vybrať si ten správny môže byť náročná úloha. Tu je niekoľko faktorov, ktoré je potrebné zvážiť pri výbere najlepšej alternatívy, aby spĺňala vaše konkrétne požiadavky.

Pokročilé vyhľadávanie

Doofinder aj Luigi’s Box využívajú pokročilú technológiu vyhľadávania a spracovanie prirodzeného jazyka. Luigi’s Box je však známy svojimi pokročilými funkciami vyhľadávania. Dokáže spracovať zložité dopyty a poskytnúť presnejšie a relevantnejšie výsledky vyhľadávania.

Prisôsobenie a podpora

Luigi’s Box ponúka viac možností prispôsobenia ako Doofinder, čo používateľom umožňuje plne prispôsobiť vyhľadávacie rozhranie tak, aby zodpovedalo značke a dizajnu ich webu. Poskytuje tiež vyhradenú podporu a zdroje, ktoré používateľom pomôžu vyťažiť z platformy maximum.

Integrácia

Doofinder ponúka možnosti integrácie typu plug-and-play pre najznámejšie platformy pre e-shopy, ako sú Shopify, BigCommerce, Magento alebo Prestashop, a ak aj Luigi’s Box nie je uvedený v obchode s rozšíreniami vašej platformy, je stále veľmi jednoduché ho integrovať pomocou API konektora.

Ceny

Doofinder a Luigi’s Box ponúkajú ceny založené na využití. Doofinder je však zvyčajne priaznivejším riešením pre menšie e-shopy s menšou návštevnosťou, kým cena Luigi’s Box je výhodnejšia pre väčšie e-shopy alebo podnikové weby s veľkým objemom obsahu.

Funkcie

Ako nájsť najlepšiu alternatívu nástroja Doofinder pre BigCommerce?

Inteligentné vyhľadávanie na webe

Luigi’s Box je inteligentné vyhľadávanie, tkoré firmám pomáha vylepšiť vyhľadávanie v e-shopoch. Ponúka funkcie, ako je vyhľadávacie pole, našepkávač, oprava preklepov, zoradenie produktov na základe údajov, a možnosti filtrovanie, ktoré zákazníkom pomôžu rýchlo a jednoducho nájsť to, čo hľadajú.

Platíte len za to, čo skutočne použijete

Luigi’s Box ponúka model založený na jednotkách. Doofinder má síce podobný model, no hodí sa skôr pre menšie weby. Ak máte e-shop s vysokou návštevnosťou, počet jednotiek a dopytov sa môže rýchlo navýšiť a za Doofinder zaplatíte viac ako za Luigi’s Box.

Bezproblémová implementácia

Luigi’s Box možno ľahko integrovať s rôznymi platformami pre e-shopy, ako sú BigCommerce, Shopify, WooCommerce a Magento, čo firmám umožňuje používať ho na svojich existujúcich weboch a backendových systémoch.

Výnimočná relevancia

Algoritmus vyhľadávania Luigi’s Box je komplexný a efektívny, pokiaľ ide o porozumenie zámeru používateľa a poskytovanie relevantných výsledkov vyhľadávania. Pomáha firmám poskytovať lepšie používateľské prostredie, zvyšovať spokojnosť zákazníkov a v konečnom dôsledku zvyšuje predaje.

Prezentácia produktu

Dohodnite si bezplatnú online konzultáciu

Dohodnite si bezplatnú konzultáciu s jedným z našich špecialistov na integráciu. Ukážeme vám, ako Luigi’s Box zlepšuje používateľské prostredie vo vašom e-shope na BigCommerce, znižuje mieru odchodov a zvyšuje vaše šance na konverzie.

  * Všetky polia formulára sú povinné

  Pozrime sa na to, ako môže Luigi's Box vylepši vaše podnikanie.

  Zaujíma vás, ako vám môžeme pomôcť pri poskytovaní konzistentne kvalitného vyhľadávania? Dohodnite si bezplatnú konzultáciu s jedným z našich odborníkov na pokročilé vyhľadávanie.

  • Pochádzame z akademického prostredia. Náš produkt je postavený na rokoch výskumu. V tom, čo robíme, sme špička.
  • Niekoľkokrát nás portál G2 vyhodnotil ako najlepší nástroj na vyhľadávanie pre e-shopy na svete.
  • Naše produkty používa už viac ako 2 000 e-shopov v takmer 30 jazykoch.
  Celý balíček

  Čo je v Boxe?

  Luigi’s Box Analytics

  Luigi's Box Analytics je výkonný nástroj, ktorý poskytuje komplexné prehľady a reporty, ktoré firmám pomáhajú robiť informované rozhodnutia. Pomôže vámsledovať a analyzovať správanie zákazníkov, predajné trendy a ďalšie ukazovatele dôležité pre úspešné podnikanie.

  Luigi’s Box Search

  Luigi's Box Search je komplexný nástroj na vyhľadávanie, ktorý pomáha zákazníkom rýchlo a jednoducho nachádzať želané produkty. Pomocou výkonných algoritmov poskytuje skvelé funkcie vyhľadávania na webe, ktoré zlepšujú presnosť a relevanciu vyhľadávania a poskytujú používateľom vynikajúci zážitok z vyhľadávania.

  Luigi’s Box Recommender

  Luigi's Box Recommender je nástroj na odporúčania využívajúci umelú inteligenciu, ktorý odporúča produkty zákazníkom podľa ich histórie histórie prehliadania a nákupov. Môže zlepšiť zapojenie a vernosť zákazníkov a vo výsledku aj konverzie.

  Luigi's Box Product Listing

  Luigi's Box Product Listing je výkonný nástroj, ktorý firmám pomáha spravovať produktové katalógu. Umožňuje jednoduchú organizáciu, prispôsobenie a optimalizáciu výpisu produktov, čo firmám umožňuje efektíne prezentovať produkty a zvyšovať predaje.

  Registrovať sa

  Preberme to spolu

  Ste pripravení posunúť svoj e-shop o úroveň vyššie? Nespoliehajte sa len na naše slová. Vyskúšajte si silu našich špičkových riešení a inteligentného algoritmu na vlastnej koži. Objednajte si ešte dnes osobný ukážkový hovor s našm tímom odborníkov a zistite, ako môžu naše pokročilé riešenia vyhľadávania na webe zmniť vaše podnikanie. Prevedieme vás krok za krokom!

   Často kladené otázky

   Často kladené otázky

   Je Luigi's Box dostupný ako rozšírenie pre BigCommerce?

   Nie, Luigi’s Box nie je dostupný ako rozšírenie pre BigCommerce. Implementácia do e-shopu na tejto platforme je však stále jednoduchá, stačí vytvoriť API prístup pre Luigi’s Box. Ďalšie nastavenie vykonajú už odborníci Luigi’s Boxu.

   Existujú nejaké alternatívy nástroja Doofinder pre e-shopy na BigCommerce?

   Existuje niekoľko alternatív nástroja Dofinder pre e-shopy na platforme BigCommerce, medzi ktoré patrí Searchspring, Klevu, Algolia, InstantSearch+ a Luigi’s Box. Každá z týchto platforiem ponúka pokročilé funkcie vyhľadávania, prispôsobené odporúčania produktov a analytiku. Preskúmanie týchto alternatív môže podnikom pomôcť nájsť to najlepšie riešenie, ktoré bude vyhovovať ich špecifickým potrebám..

   Prečo je Luigi's Box vhodnou alternatívou pre BigCommerce?

   Luigi’s Box ponúka rad produktov, ktoré môžu slúžiť ako vhodná alternatíva k riešeniu Doofinder. Jeho nástroje na analýzu, vyhľadávanie, odporúčanie a výpis produktov poskytujú firmám komplexný prehľad, pokročilé možnosti vyhľadávania, prispôsobené odporúčania a optimalizované výpisy produktov. Luigi’s Box navyše ponúka rpiaznivé ceny a špecializovaný tím podpory, ktorý pomáha e-shopom dosahovať svoje obchodné ciele.

   Koľko stojí Doofinder?

   Doofinder ponúka rôzne cenové plány, ktoré vyhovujú rôznym obchodným potrebám. Jeho bezplatný plán zahŕňa až 1 000 požiadaviek mesačne, zatiaľ čo základná tarifa začína na 35 eur mesačne až na 10 00 dopytov mesačne. Ponúka aj vlastné podnikové plány pre firmy s väčšími potrebami. Firmysi môžu Doofinder vyskúšať zadarmo na 30 dní, kým si niektorý z plánov zakúpia.