Alternatíva Sinequa

Spoznajte užitočnú alternatívu nástroja na vyhľadávanie s funkciami Luigi's Box

Sinequa poskytuje inteligentné podnikové vyhľadávanie a analytiku s využitím umelej inteligencie, ktorá zlepšuje relevantnosť vyhľadávania v rôznych odvetviach, napríklad v zdravotníctve, financiách alebo v štátnych úradoch.

Sinequa využíva pokročilé možnosti spracovania prirodzeného jazyka a lepšie rozumie kontextu a zámeru vyhľadávacieho dopytu používateľa. To znie dobre, však? Našli sme však nedostatky, na ktorých je potrebné zapracovaž. Poďme sa na ne pozrieť.

Spoločnosť Sinequa patrí ku špičke poskytovateľov podnikového vyhľadávania. Stále však má čo zlepšovať. Pozrite si niekoľko šikovných funkcií Luigi’s Boxu, ktoré môžu podnikové vyhľadávanie na vašom webe vylepšiť.

Porovnanie služieb Luigi’s Box a Sinequa

Spoločnosť Sinequa patrí ku špičke poskytovateľov podnikového vyhľadávania. Stále však má čo zlepšovať. Pozrite si niekoľko šikovných funkcií Luigi’s Boxu, ktoré môžu podnikové vyhľadávanie na vašom webe vylepšiť.

Funkcia
Luigi's Box
Sinequa
Samoobslužná implementácia bez programovania Jednoduché spustenie, ktoré zvládnete aj sami bez IT tímu.
tick
tick
Integrácia pomocou API Integrácia s inými službami pomocou API.
tick
tick
Pokročilá jazyková podpora Špičkové spracovanie európskych jazykov vrátane jazykov strednej a východnej Európy.
tick
cross
Návrhy synoným Návrhy synoným s podporou umelej inteligencie pre všetky jazyky písané latinkou.
tick
cross
Zoradenie produktov Všetky výhody pokročilého zoradenia produktov v navigácii
tick
cross
Recommender Prispôsobené odporúčania obsahu
tick
tick
Analytika na viacerých platformách Analytika kompatibilná s akýmkoľvek vyhľadávaním.
tick
cross
Pripnitie na pozíciu Priraďte produktom požadovanú pozíciu vo výsledkoch vyhľadávania.
tick
cross
Offline A/B testovanie Zobrazenie úprav ešte pred ich zverejnením.
tick
cross
Umelá inteligencia/strojové učenie Použité na prispôsobenie nákupné procesu jednotlivým zákazníkom.
tick
tick
Hlasové vyhľadávanie Vyhľadávanie produktov na webe aj bez manuálneho zadávania.
tick
cross
Last update: 07/02/2023

Potrebujete pomoc s migráciou? Alebo si chcete pozrieť ukážku nástrojov Luigi’s Box Search a Recommender?

  • tick 14-dňová bezplatná skúšobná verzia
  • tick Aj bez údajov z platobnej karty
  • tick Zrušenie kedykoľvek
Požiadať o prezentáciu produktu

Čím sú nástroje Luigi’s Box výnimočné?

Profesionálny tím podpory

Žiadni chatboti, ale milí a nápomocní ľudia, ktorí vnímajú spätnú väzbu a vždy vám radi pomôžu.

Samoobslužná integrácia

Možnosť jednoduchej implementácie cez frontend. Stačí vložiť jeden riadok kódu do Správcu značiek Google.

Intuitívne rozhranie

Prehľadné prostredie administrátora so všetkými nastaveniami zjednoduší nákupný proces vo vašom e-shope.

Všetko v jednom

Vždy máte k dispozícii prehľadný správcovský panel, na ktorom môžete sledovať výkonnosť.

Ako si vybrať alternatívu Sinequa?

Sinequa je komplexné riešenie pre organizácie, ktoré potrebujú získať prehľad vo veľkom množstve neštruktúrovaných dát. Prečítajte si viac o rozhodujúcich faktoroch moderného podnikového vyhľadávania, ktoré by ste mali pri výbere alternatívy Sinequa zvážiť.

Viacjazyčná podpora

Veľké podniky majú často zamestnancov po celom svete. Podpora viacerých jazykov je preto kľúčová.

Viacjazyčné vyhľadávanie umožňuje firmám vyhľadávať a analyzovať údaje v rôznych jazykoch. Zamestnanci tak môžu vyhľadávať, nachádzať a analyzovať údaje v jazyku, ktorým im najviac vyhovuje, čo môže výrazne zlepšiť dojem používateľov a produktivitu.

Rôzne možnosti implementácie

Poskytovatelia podnikového vyhľadávania by mali ponúkať viacero možností implementácie, pretože rôzne organizácie majú rôzne systémy, nástroje a pracovné postupy.

Ak poskytnete rôzne možnosti implementácie, zabezpečíte lepšie používateľské prostredie a zvýšite svoje šance oproti konkurencii, pretože spoločnosti si môžu z možností implementácie vybrať tú, ktorá ám najviac vyhovuje.

Spracovanie prirodzeného jazyka a strojové učenie

Platforma Sinequa používa spracovanie prirodzeného jazyka (NLP) a strojové učenie na pochopenie ľudského jazyka, čo vedie k lepšiemu dojmu z vyhľadávania.

Spracovanie prirodzeného jazyka a strojové učenie zlepšujú kvalitu výsledkov, pretože dokážu rozpoznať zámer zákazníka a vrátia len tie najrelevantnejšie výsledky. Titeo technológie pomáhajú aj s prispôsobením výsledkov podľa profilu a správania používateľa.

Možnosti analytiky

Sinequa ponúka analytiku ako súčasť svojej platformy pre podnikové vyhľadávanie. Analytická funkcia v nástroji Sinequa umožňuje používateľom získať prehľad a rozhodovať sa na základe údajov, pretože poskytuje možnosť vyhľadávať, analyzovať a vizualizovať veľké objemy dát.

Platforma takisto umožňuje vytváranie vlastných ovládacích panelov, prehľadov a upozornení, ktoré používateľom pomáhajú sledovať kľúčové ukazovatele pre konkrétne odvetvia Jednou z dôležitých analytických funkcií je textová analýza, ktorá používateľom umožňuje extrahovať z textu entity, pojmy, pocity a ďalšie informácie.

Čo o nás hovoria klienti

"Skvelý vyhľadávač a recommender."

Dobrý vyhľadávač a recommender, dá sa individuálne vyladiť nastaveniami v back office, čo je veľmi užitočná funkcia najmä pri širokej ponuke produktov.

Petr M.
Overený užívateľ G2
Celá recenzia na G2

"Skvelý produkt pre zákazníkov. Užitočný pre rast výnosov."

Systém manažovania s množstvom funkcií, dashboardmi a mesačným zhrnutím v e-maili, skvelá podpora (rýchlosť, dobré odporúčania, komunikácia atď.), stabilný systém.

Jozef F.
Overený užívateľ G2
Celá recenzia na G2

Prečo je Luigi's Box vhodnou alternatívou služby Sinequa?

Pripnutie na pozíciu

Luigi’s Box poskytuje pre podnikové vyhľadávanie funkciu pripnutia na pozíciu, ktorá urychľuje celý proces vyhľadávania, pretože umožňuje správcom zvýrazniť pre svojich zamestnancov najdôležitejší obsah.

Pomocou pripnutia na pozíciu je okrem toh omožné propagovať konkrétne dokumenty, správy alebo iný relevantný obsah v aktuálnom podnikovom kontexte či projekte.

Správa synoným

Neustále sa rozvíjajúca umelá inteligencia je hlavným pilierom Luigi’s Boxu. Vďaka nej si naše vyhľadávanie dokáže poradiť s preklepmi, diakritikou a synonymami, čo zabezpečuje, že používatelia vždy nájdu informácie, ktoré hľadajú.

V prípade podnikového vyhľadávania sú dôležitým prvkom synonymá. Ich používanie môže zvýšiť presnosť a relevantnosť výsledkov vyhľadávania najmä v prípadoch, keď dopyt používateľa presne nezodpovedá hľadanému obsahu.

Zoradenie produktov

Ďalšou skvelou funkciou podnikového vyhľadávania je zoradenie produktov. Najmä, ak sa podnikové vyhľadávanie používa na vyhľadávanie produktov alebo prehľadávanie katalógov. Funkcia zoradenia produktov zobrazí zoznam relevantných položiek, ktoré zodpovedajú dopytu používateľa, spolu s podrobnosťami, ako sú popisy produktov, obrázky, ceny a dostupnosť.

Používateľom to môže pomôcť rýchlejšie nájsť hľadané produkty a zorientovať sa najmä v rozsiahlych katalógoch produktov.

Funkcie inteligentného vyhľadávania

Luigi’s Box poskytuje viacero pokročilých funkcií vyhľadávania, ktoré zlepšujú vyhľadávacie prostredie, čo je dôležité najmä pri podnikovom vyhľadávaní, kde je čas používateľov drahý a je potrebné informácie nachádzať jednoducho a rýchlo. Medzi tieto funkcie patrí zvýrazňovanie, kontextové vyhľadávanie, vyhľadávanie dokumentov, skladanie slov, možnosti filtrovania, fazetové vyhľadávanie, strojové učenie, spracovanie prirodzeného jazyka a mnohé ďalšie.

Vyskúšajte bezplatnú online konzultáciu

Využite bezplatnú online konzultáciu s jedným z našich špecialistov na implementáciu. Ukážeme vám, ako Luigi’s Box zlepšuje prostredie vášho e-shopu a zvýši konverzie.

Spoznajte funkcie Luigi’s Boxu

Luigi’s Box Analytics

Komplexná analytika, ktorá identifikuje problémy s vyhľadávacími dopytmi a napovedá, ako ich optimalizovať.

Luigi’s Box Recommender

Prispôsobené boxy s odporúčaniami produktov pomáhajú zvýšiť priemernú hodnotu objednávky a dajú sa umiestniť kdekoľvek na webovej stránke.

Luigi’s Box Search

Inteligentné vyhľadávanie s našepkávačom pomáha návštevníkom rýchlo nájsť produkty, ktoré hľadajú, čím výrazne šetrí čas pri nakupovaní. Poradí si s akýmkoľvek dopytom.

Luigi's Box Product Listing

Prispôsobené stránky zobrazenia produktov sú usporiadané tak, aby zlepšovali prostredie prehliadania, podporovali vaše obchodné ciele a zvyšovali výnosy.

Využite bezplatnú online konzultáciu s jedným z našich odborníkov na e-shopy. Ukážeme vám, ako Luigi’s Box môže zlepšiť vaše online podnikanie.

Porozprávajme sa

Často kladené otázky

Kto používa podnikové vyhľadávanie a prečo je dôležité?

Podnikové vyhľadávanie je určené predovšetkým pre zamestnancov firiem. Jeho hlavnou úlohou je poskytnúť čo najrýchlejšie najrelevantnejšie informácie.

Výhodou podnikového vyhľadávania je zlepšenie v odbornosti, produktivite a spokojnosti zamestnancov.

Aké sú najdôležitejšie funkcie podnikového vyhľadávania?

Podnikové vyhľadávanie umožňuje vyhľadávanie a prezeranie údajov z rôznych zdrojov vrátane štruktúrovaných a neštruktúrovaných súborov. Rozpoznávanie prirodzeného jazyka a strojové učenie musia pochopiť kontext a zlepšiť výsledky vyhľadávania.

Takéto vyhľadávanie by malo tiež podporovať viacero jazykov, ponúkať rôzne možnosti integrácie, byť škálovateľné a prispôsobiteľné a hlavne ponúkať funkcie zabezpečenia.

Kto používa Sinequa?

Zákazníkmi Sinequa sú napríklad NASA, Pfizer, SIEMENS či AstraZeneca.

Aká je najlepšia alternatíva Sinequa?

Podľa funkcií a recenzií klientov patria medzi najlepšie alternatívy Sinequea napríklad riešenia ako Algolia, Bloomreach, Coveo, Yext alebo Luigi’s Box, ktorý si môžete vyskúšať na 14 dní zdarma a ďalej pokračovať za priaznivé ceny.