Koľko zákazníkov používa vyhľadávanie? Zistite v našom e-booku!

Alternatíva Klevu

Riešenie Klevu na vyhľadávanie produktov s využitím umelej inteligencie a spracovania prirodzeného jazyka je známe predovšetkým tým, že poskytuje skvelé nákupné prostredie. Vďaka funkciám tohto riešenia môžete zvýšiť svoje tržby, ale najmä pre menšie podniky alebo začínajúce firmy môže byť cea privisoká.

Pozrite sa na naše porovnanie s Luigi'đ Boxom, riešením na vyhľadávanie pomocou umelej inteligencie s niekoľkými ďalšími funkciami a priaznivou cenou pre malé firmy.

Porovnanie služieb Luigi’s Box a Klevu

Klevu ponúka niekoľko pokročilých funkcií, ktoré pommáhajú jednotlivým zákazníkom nájsť požadované produkty. Niektoré funkcie však môžu chýbať. Porovnali sme Klevu s naším riešením, tak sa na to pozrime..

Funkcia
Luigi's Box
Klevu
Samoobslužná implementácia bez programovania Jednoduché spustenie, ktoré zvládnete aj sami bez IT tímu.
tick
tick
Integrácia pomocou API Integrácia s inými službami pomocou API.
tick
tick
Pokročilá jazyková podpora Špičkové spracovanie európskych jazykov vrátane jazykov strednej a východnej Európy.
tick
cross
Návrhy synoným Návrhy synoným s podporou umelej inteligencie pre všetky jazyky písané latinkou.
tick
cross
Ceny Spravodlivá cena, ktorá nerastie cez noc.
tick
cross
Recommender Odporúčania produktov prispôsobené na mieru.
tick
tick
Analytika na viacerých platformách Analytika kompatibilná s akýmkoľvek vyhľadávaním.
tick
tick
Pripnitie na pozíciu Priraďte produktom požadovanú pozíciu vo výsledkoch vyhľadávania.
tick
tick
Offline A/B testovanie Zobrazenie úprav ešte pred ich zverejnením.
tick
cross
Umelá inteligencia/strojové učenie Použité na prispôsobenie nákupné procesu jednotlivým zákazníkom.
tick
tick
Hlasové vyhľadávanie Vyhľadávanie produktov na webe aj bez manuálneho zadávania.
tick
tick
Last update: 02/02/2023

Potrebujete pomoc s migráciou? Alebo si chcete pozrieť ukážku nástrojov Luigi’s Box Search a Recommender?

  • tick Nástroj Analytics na 14 dní zadarmo
  • tick Aj bez údajov z platobnej karty
  • tick Zrušenie kedykoľvek
Požiadať o prezentáciu produktu

Čím sú nástroje Luigi’s Box výnimočné?

Profesionálny tím podpory

Žiadni chatboti, ale milí a nápomocní ľudia, ktorí vnímajú spätnú väzbu a vždy vám radi pomôžu.

Samoobslužná integrácia

Možnosť jednoduchej implementácie cez frontend. Stačí vložiť jeden riadok kódu do Správcu značiek Google.

Intuitívne rozhranie

Prehľadný správcovský panel so všetkými nastaveniami zjednoduší nákupný proces vo vašom e‑shope.

Všetko na jednom mieste

Vždy máte k dispozícii prehľadný správcovský panel, na ktorom môžete sledovať správanie zákazníkov.

Ako vybrať alternatívu vyhľadávania Klevu?

Pozrime sa, aké funkcie a vlastnosti by ste mali zvážiť pri výbere alternatívy vyhľadávania Klevu.

A/B testovanie

Meranie a testovanie výkonnosti e‑shopu je kľúčové. A/B testovanie vám pomôže pochopiť, ktorá verzia vášho riešenia je najlepšia z hľadsika dojmu používateľov, a takisto vám pomôže e‑shop neustále vylepšovať.

Klevu ponúka /AB testovanie pre merchandising a odporúčania produktov, aby sa klientom mohli zobrazovať rôzne verzie riešenia. Na základe výsledkov výkonnosti sa potom môžete rozhodnúť, ktorá vám vyhovuje najviac. Čo však môže klientom chýbať, je možnosť testovania v offline prostredí, kde je menšia pravdepodobnosť, že dôjde k chybám.

Prispôsobenie rozloženia

Klevu ponúka možnosť úpravy rozloženia tak, aby vždy zodpovedalo celkovému motívu e‑shopu, čo je síce skvelé, ale klienti by mali počítať s tým, že na prispôsobenie motívu e‑shopu strávia veľa času vývojom.

Bez správneho prispôsobenia môžu nietoré časti vášho e‑shopu vyzerať ako pripojený systém tretej strany než ako hladko implementovaný systém.

Ceny

Hoci veríme, že cena by nemala byť pri rozhodovaní najdôležitejším faktorom, cena Klevu sa začína na 499 USD mesačne, čo môže byť pre malé firmy alebo začínajúcich podniakteľov problém.

Luigi’s Box na druhej strane ponúka cenú na mieru, kde klienti platia len za produkty, ktoré skutočne využívajú.

Vyhľadávanie vo viacerých jazykoch

Keďže Klevu sídli v Európe, s klientmi pracujú vo viacerých európskych jazykoch. Vedia, že spracovanie viycerých jazykov je nevyhnutné a ponúkajú svoje riešenie v mnohých prekladoch. Klevu využíva spracovanie prirodzeného jazyka a lokalizované strojové učenie, aby prinášalo relevantné výsledky v akomkoľvek jazyku.

S viacjazyčnými službami prichádza aj podpora vo viacerých jazykoch – klienti si môžu vybrať jazyk pri kontaktovaní podpory alebo pri prehliadaní webu. Kvalita služieb však nie je vo všetkých jazykoch rovnaká.

92%
Odpovede: 102
90%
Odpovede: 15
92%
Odpovede: 102
91%
Odpovede: 15
85%
Odpovede: 70
74%
Odpovede: 9
96%
Odpovede: 102
90%
Odpovede: 15

Čo o nás hovoria klienti

We love Luigi’s Box & their tools

Luigi's Box robí skvelú prácu a v našej organizácii máme ich nástroj veľmi radi.

Michal Slovák
Product and SEO Manager, Pro-Tech shop

Shopping cart value increased dramatically

Recommender je užitočný a inšpiratívny zdroj pre zákazníkov, ktorý im pomáha nezabudnúť dokúpiť alebo objaviť ďalšie chutné a funkčné potraviny od Powerlogy. Ako to vieme? Priemerná hodnota košíka od nasadenia rastie.

Michal Dodok
Head of Marketing, Powerlogy

Conversion rate increased by 600%

Luigi’s Box používame už od roku 2017. Okrem zvýšenia konverzií z vyhľadávania o 600 % nám priniesol aj zrýchlenie obsluhy zákazníkov v kamenných predajniach.

Martin Derňar
Chief Omnichannel Officer, Nay

Increased search conversions by 33%

Našepkávač Luigi's Boxu nám priniesol 33 % zvýšenie počtu konverzií z našepkávača aj v stave, kedy jeho použitie kleslo o 30 %.

David Linhart
Head of E‑Commerce, Mountfield

Taking extra effort to improve business results

Luigi’s Box našim zákazníkom zásadným spôsobom uľahčuje nákupný proces. Navyše pre nás vyvíjali viacero funkcií, ktoré nám zjednodušujú manažment produktov v našom e‑shope.

Piotr Maciazka
Implementation Team Manager, Answear

Luigi’s Box zlepšil skúsenosti zákazníkov

Najvyšší prínos Luigi’s Boxu vidieť v zlepšení UX nášho webu. Keď predávate vybavenie k toľkým športom, relevatné výsledky vyhľadávania sú mimoriadne dôležité. Čím rýchlejšie zákazníci nájdu, čo hľadali a čím relevantnejšie výsledky dostanú,... more

Juraj Giacko
Head of E‑Commerce, EXIsport

Improved conversion rates and customer satisfaction

Luigi’s Box je skvelý nástroj, ktorý dopĺňa naše vlastné analytické dáta. Jeho implementácia napomohla nielen vyššiemu konverznému pomeru nášho e‑shopu, ale aj zvýšeniu zákazníckej spokojnosti.

Jana Karasová
Online Sales and Service Development Specialist, O2

Luigi’s Box was a real eye-opener for us

Luigi’s Box nám otvoril oči a ukázal nám skrytý potenciál vyhľadávania. E‑shopári často investujú najmä do reklamy, ale nevenujú dostatočnú pozornosť nakupnému procesu. Luigi’s Box nám ukázal, čo môžeme získať, ak sa vyhľadávaniu... more

Soňa Fialková
CEO, SpokojenýPes

Prečo je Luigi's Box vhodnou alternatívou Klevu?

Cenový model

Cena Luigi’s Box sa líši v závislosti od vašich potrieb. Ponuky pre predajcov sú založené na používaní, takže vaši klienti platia len za produkt, ktorý skutočne využívajú. Všetko, čo od vás potrebujeme, sú všeobecné informácie o vašom e.-shope a informáciu, o ktoré produkty Luigi’s Boxu máte záujem.

Prirodzene pôsobiace rozloženie

Naše nástroje navrhujeme tak, aby vyzerali ako prirodzená súčasť vášho webu. Naši špecialisti prispôsobia vybrané nástroje (Search, Našepkávač, Recommnder alebo všetky) tak, aby ladili s celkovou témou vášho e‑shopu, takže si nikto ani nevšimne, že ide o externé riešenie. Nemusíte nič prispôsobovať; my urobíme všetku prácu, aby ste sa vy mohli sústrediť na dôležitejšie veci.

Pokročilá technológia spracovania prirodzeného jazyka

Luigi’s Box sídli v Európe a rozumie všetkým európskym jazykom. Mimoriadne úsilie sme venovali zdokonaľovaniu našich systémov prispôsobenia v jazykoch strednej a východnej Európy. E‑shopyzo strednej a východnej Európy ďaka tomu dokážu zabezpečiť každému zákazníkovi ten najlepší osobný zážitok z vyhľadávania vďaka umelej inteligencii a spracovaniu prirodzeného jazyka.

Offline A/B testovanie

Ako sme už spomínal, A/B testovanie je základom úspešného online podnikania. Luigi’s Box ponúka možnosť offline A/B testovania, ktoré zabezpčí neustál zlepšovanie výkonu vášho e-hopu. Pomocou offline A/B testovania môžete otestovať svoj vyhľadávací nástroj v offline prostredí a vyhnúť sa vydaniu chybnej verzie.

Vyskúšajte bezplatnú online konzultáciu

Využite bezplatnú online konzultáciu s jedným z našich špecialistov na implementáciu. Ukážeme vám, ako Luigi’s Box zlepšuje prostredie vášho e‑shopu a zvýši konverzie.

Spoznajte funkcie Luigi’s Boxu

Luigi’s Box Analytics

Komplexná analytika, ktorá identifikuje problémy s vyhľadávacími dopytmi a napovedá, ako ich optimalizovať.

Luigi’s Box Search

Inteligentné vyhľadávanie s našepkávačom, ktoré pomáha zákazníkom nájsť výrobky už od prvého zadaného písmena dopytu, bez ohľadu na jeho zložitosť..

Luigi’s Box Recommender

Nástroj na zobrazovanie boxov s odporúčaným obsahom z webu na rôznych miestach, ktorý zvyšuje konverzie e‑shopov.

Luigi's Box Product Listing

Prispôsobené stránky zobrazenia produktov sú usporiadané tak, aby zlepšovali navigáciu, podporovali vaše obchodné ciele a zvyšovali výnosy.

Využite bezplatnú online konzultáciu s jedným z našich odborníkov na e‑shopy. Ukážeme vám, ako Luigi’s Box môže zlepšiť vaše online podnikanie.

Požiadať o prezentáciu produktu

Často kladené otázky

Čo je Klevu?

Klevu je inteligentné riešenie na vyhľadávanie na webe a platforma na objavovanie produktov s viacerými pokročilými funkciami na vyhľadávanie, odporúčania produktov a merchandising v jednotlivých kategóriách. Klevu používa strojové učenie a prirodzené spracovanie jazyka na prispôsobenie a poskytovanie iba relevantných výsledkov a vyhľadávacieho prostredia. Spoločnosť sídli vo Fínsku, pôsobí vo viacerých krajinách a spracúva niekoľko európskych jazykov.

Kto používa Klevu?

Služby Klevu využívajú spoločnosti ako SPAR, Flying Tiger, Xerox, AVON či Puma.

Aké ceny má Klevu?

Klevu ponúka tri cenové modely – Premium, Premium+ a Enterprise. Každý plán ponúka rôzne funkcie, možnosti integrácie a službu podpory. Klevu tiež poskytuje 14-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu. Pre konkrétne informácie o cenách odporúčame obrátiť sa priamo na predajcu.

Aká je najlepšia alternatíva Klevu?

Podľa funkcií a recenzií klientov patria medzi najlepšie alternatívy Klevu napríklad riešenia ako Algolia, Searchspring, Bloomreach, Yext, or Luigi’s Box