Sotvér na pokročilé vyhľadávanie

Pokročilý softvér na vyhľadávanie pre E-commerce

Implementujte do svojho e-shopu vyhľadávanie s umelou inteligenciou, vylaďte tak nákupný proces a odstráňte prekážky, ktoré brzdia rast vašich predajov. Pomôžte zákazníkom rýchlo nájsť požadované produkty, prispôsobte ich nákupné prostredie a zvýšte tržby a konverzie.

Optimálna stratégia vyhľadávania, ktoré zvyšuje konverzie o viac než 35 %, sú s pokročilým vyhľadávaním od Luigi's Boxu hračkou.

Definícia

Čo je softvér na pokročilé vyhľadávanie?

Podobne ako bežný softvér na vyhľadávanie, aj softvér na pokročilé vyhľadávanie je intuitívny nástroj na vylepšenie nákupného prostredia, no poskytuje lepšie funkcie než obyčajné vyhľadávanie.

Zobrazuje relevantné výsledky pre všetky hľadané výrazy, poradí si aj s komplexnými dopytmi, opravuje preklepy a dáva používateľom možnosť zúžiť výsledky vyhľadávania pomocou fazetových filtrov. To všetko vďaka širokému spektru funkcií na vylepšenie vyhľadávacieho prostredia. Možnosti pokročilého vyhľadávania vo výsledku pomáhajú e-shopom vylepšiť používateľské prostredie, znížiť mieru odchodov z webu a budovať vzťah so zákazníkmi, aby v danom e-shope nakupovali opakovane.

Účel

Prečo weby potrebujú softvér na pokročilé vyhľadávanie?

Mnoho vyhľadávacích dopytov presmeruje používateľov na stránku „bez výsledkov“. Zákazníci robia preklepy a gramatické chyby, používajú nesprávne alebo slangové výrazy a do vyhľadávacích polí zadávajú synonymá, ktoré e-shopy nemusia mať v popisoch produktov.

Ak váš e-shop zobrazuje výsledky iba pre presné dopyty, môžete prísť o potenciálny predaj. Vaši zákazníci si myslia, že požadované produkty vo vašom obchode nie sú dostupné, a preto sa obracajú na vašu konkurenciu.

Riešenia

Aké problémy rieši softvér na pokročilé vyhľadávanie?

Miera odchodov z vyhľadávaní bez výsledkov je 30 %. S nástrojmi Luigi’s Box je to len 1 – 5 %. Ďalší problém s nekvalitným vyhľadávaním vzniká, keď používatelia hľadajú iné typy obsahu než produkty. Môžu potrebovať články na blogu, návody alebo podmienky vrátenie produktov.

Vyhľadávanie musí umožňovať pohodlné vyhľadávanie, zobrazovať relevantné kategórie a typy súborov pomocou našepkávača. Dobrá správa je, že nástroj na pokročilé vyhľadávanie si so všetkými týmito problémami hravo poradí bez úsilia z vašej strany.

Výhody softvéru na pokročilé vyhľadávanie

Prečo je softvér na pokročilé vyhľadávanie pre e-shopy dôležité

Softvér na pokročilé vyhľadávanie prináša mnohé výhody, ako napríklad väčšie zapojenie zákazníkov, čo vedie k vyšším konverziám a ďalším zlepšeniam výkonnosti webu.

Relevantné výsledky vyhľadávania

Zákazníci rýchlo nájdu požadované produkty, dokonca aj pri zložitých vyhľadávacích dopytoch a pri použití viacerých kritérií vyhľadávania. Získajú presné výsledky, ktoré môžu spresniť pomocou fazetových filtrov a vychutnať si rýchlejšie vyhľadávanie a väčšie pohodlie s našepkávačom.

Prispôsobené nákupné prostredie

Vyhľadávací softvér s umelou inteligenciou dokáže sledovať zámery a správanie používateľov s cieľom prispôsobiť nákupné prostredie. Používatelia dostávajú relevantné odporúčania produktov, ktoré sa zlepšujú s každou interakciou, čo im pomáha objavovať nové položky zodpovedajúce ich záujmom. To ich núti neustále sa vracať.

Spokojnejší zákazníci

Rýchle vyhľadávanie, relevantné výsledky a prispôsobenie výrazne zlepšujú spokojnosť a pohodu zákazníkov. Niekoho predsa nebaví sa pri hľadaní produktov prehrýzať prekážkami. Inteligentné funkcie vyhľadávania sa postarajú o bezproblémové prostredie.

Viac konverzií a predajov

Efektívne a relevantné výsledky vyhľadávania minimalizujú mieru odchodov a maximalizujú konverzie. Odstraňujú stres a zmätok, zvyšujú predaje a opakované nákupy. To vašej firme prinesie vyššie výnosy a väčší potenciál rastu.

Reporty z G2

Šliapnite s nami na plyn!

Skóre Momentum pre vyhľadávanie v e-shope zobrazuje podľa algoritmov portálu G2 skóre každého produktu na vertikálnej osi a Skóre spokojnosti na horizontálnej osi. Služby v zafarbenej oblasti dosahujú 25 % najvyššie skóre v hodnotení Momentum Grid®.

Index vzťahov

Index portálu G2 vzťahu vo vyhľadávaní v e-shope

Zistite, ktoré faktory ovplyvňujú vzťahy medzi produktmi. V nižšie uvedenom grafe nájdete informácie o použiteľnosti, kvalite podpory a odporúčaniach našich zákazníkov.

Spoločnosť
 • Sotvér na pokročilé vyhľadávanie
 • Sotvér na pokročilé vyhľadávanie
 • Kvalita podpory
 • Iné faktory
Score
Luigi’s Box
 • Sotvér na pokročilé vyhľadávanie: 3.29
 • Sotvér na pokročilé vyhľadávanie: 1.43
 • Kvalita podpory: 3.34
 • Iné faktory: 1.71
Sotvér na pokročilé vyhľadávanie: 3.29
Sotvér na pokročilé vyhľadávanie: 1.43
Kvalita podpory: 3.34
Iné faktory: 1.71
Score:
9.77
Constructor
 • Sotvér na pokročilé vyhľadávanie: 3.43
 • Sotvér na pokročilé vyhľadávanie: 1.43
 • Kvalita podpory: 3.4
 • Iné faktory: 1.25
Sotvér na pokročilé vyhľadávanie: 3.43
Sotvér na pokročilé vyhľadávanie: 1.43
Kvalita podpory: 3.4
Iné faktory: 1.25
Score:
9.51
Searchspring
 • Sotvér na pokročilé vyhľadávanie: 3.29
 • Sotvér na pokročilé vyhľadávanie: 1.36
 • Kvalita podpory: 3.27
 • Iné faktory: 1.45
Sotvér na pokročilé vyhľadávanie: 3.29
Sotvér na pokročilé vyhľadávanie: 1.36
Kvalita podpory: 3.27
Iné faktory: 1.45
Score:
9.37
Algolia
 • Sotvér na pokročilé vyhľadávanie: 3.22
 • Sotvér na pokročilé vyhľadávanie: 1.29
 • Kvalita podpory: 3.1
 • Iné faktory: 1.67
Sotvér na pokročilé vyhľadávanie: 3.22
Sotvér na pokročilé vyhľadávanie: 1.29
Kvalita podpory: 3.1
Iné faktory: 1.67
Score:
9.28
Syte
 • Sotvér na pokročilé vyhľadávanie: 3.39
 • Sotvér na pokročilé vyhľadávanie: 1.41
 • Kvalita podpory: 3.47
 • Iné faktory: 0.75
Sotvér na pokročilé vyhľadávanie: 3.39
Sotvér na pokročilé vyhľadávanie: 1.41
Kvalita podpory: 3.47
Iné faktory: 0.75
Score:
9.02

Aké funkcie má softvér na pokročilé vyhľadávanie?

Pozrite si jednotlivé funkcie nášho softvéru na pokročilé vyhľadávanie a zistite, ako zlepšujú prostredie webu.

Inteligentné vyhľadávanie

Inteligentné vyhľadávanie

Poskytujte presné a relevantné výsledky vďaka automatickým opravám preklepov, gramatických chýb, nesprávnych alebo slangových výrazov a ďalších chýb. Pomocou pokročilých funkcií vyhľadávania môžete nastaviť synonymá pre obľúbené dopyty a predchádzať tak vyhľadávania bez výsledkov.

Našepkávač

Našepkávač

Zobrazujte návrhy našepkávača vo vyhľadávacom poli a ukážte tak zákazníkom relevantné produkty, kategórie a výsledky už od prvého zadaného znaku. Zvýšte povedomie zákazníkov o produktoch na svojom webe a pomôžte im bez problémov nájsť to, čo potrebujú.

Dynamické filtre vyhľadávania

Dynamické filtre vyhľadávania

Vylepšite fazetové vyhľadávanie, aby ste predchádzali tomu, že nerelevantné kritériá budú používateľov miasť alebo frustrovať. Pomocou vstavaných dynamických filtrov vyhľadávania budete opakovaným zákazníkom zobrazovať iba relevantné výsledky podľa požadovaných kategórií produktov.

Prispôsobenie výsledkov vyhľadávania

Prispôsobenie výsledkov vyhľadávania

Využite dáta z predchádzajúcich interakcií zákazníkov a prispôsobte ich nákupné prostredie na mieru. Zlepšite vyhľadávanie pomocou umelej inteligencie a poskytujte odporúčania produktov na mieru všetkých zákazníkom. Vylepšíte tak ich spokojnosť, mieru konverzií, priemernú hodnotu objednávky a počet opakovaných nákupov.

Hlasové vyhľadávanie

Hlasové vyhľadávanie

Umožnite hlasové vyhľadávanie pre maximálne pohodlie a skvelé nákupné zážitky, predovšetkým na mobilných zariadeniach. Pomôžte zákazníkom nachádzať produkty aj bez toho, aby museli zadávať slová alebo frázy do vyhľadávacieho poľa, a zvýšte tak rýchlosť, flexibilitu a ich spokojnosť.

Merchandising

Merchandising

Nastavte si vlastné pravidlá propagácie produktov pri vyhľadávaní a zvýšte svoje predaje a príjmy Zobrazujte produktové bannery v momente, keď zákazníci zadávajú vyhľadávací dopyt, aby ste upútali ich pozornosť a naviedli ich k najpredávanejším produktov, naposledy zobrazeným položkám alebo sezónnym zľavám.

Zoradenie podľa kvality zhody

Zoradenie podľa kvality zhody

Identifikujte neefektívne kľúčové slová a upravte ich tak, aby lepšie vyhovovali potrebám a preferenciám zákazníkov. Poskytujte lepšie a relevantnejšie zhody vo vyhľadávaní a priebežne zlepšujte výsledky vyhľadávania, aby boli vaši zákazníci čo najspokojnejší a konverzie čo najvyššie.

Hotové riešenie

Môžem si softvér na pokročilé vyhľadávanie vytvoriť aj sám?

Môžete použiť Elasticsearch, ale bude trvať roky, kým sa dostanete na úroveň iných softvérov na pokročilé vyhľadávanie. Na vytvorenie vyhľadávania s back-endovou technológiou by ste potrebovali značné množstvo času, peňazí a vývojárskych schopností.

Luigi’s Box je hotové riešenie, ktoré môžete integrovať okamžite a bez znalosti kódovania.

Vytvoriť bezplatný účet
Ako to vyzerá v akcii

Zaujíma vás, ako môže Luigi’s Box pomôcť vášmu podnikaniu?

Dohodnite si bezplatnú konzultáciu s jedným z našich odborníkov a dozviete sa, ako Luigi’s Box funguje.

Jednoduchá integrácia

Ako implementovať softvér na pokročilé vyhľadávanie

Implementácia nástrojov Luigi's Boxu je veľmi jednoduchá a pozostáva iba zo štyroch krokov. Pozrite sa, ktoré to sú.

Vytvorte si účet

Vytvorte si účet zadarmo a získate prístup k nášmu softvéru. Zabere to len pár minút.

Vložte skript

Skopírujte skript, ktorý vygeneruje náš tím, a vložte ho do hlavičky svojho webu alebo použite Správcu značiek Google.

Synchronizujte svoje dáta

Na synchronizáciu v reálnom čase použite API alebo nám pošlite feedy produktov zo svojich serverov.

Začnite sa zlepšovať

Všetko ostatné nechajte na náš integračný tím. Môžete sa sústrediť len na to, čo je dôležité.

Rôzne možnosti prepojenia

Ponúkame implementáciu na všetkých platformách pre e-shopy

Luigi’s Box sa dá ľahko integrovať s akoukoľvek platformou pre e-shopy, ako sú Shopify, PrestaShop, Shoptet, Shopware, WordPress, BigCommerce, CommerceTool alebo WooCommerce.

Bez ohľadu na platformu môžeme nastaviť dátové kontektory pre bezproblémovú synchronizáciu bez nárokov na vývoj alebo dodatočných nákladov z vašej strany.

Výsledky

Pozrite sa, aké výsledky dosahujú naši klienti

Pozrite sa, ako naše produkty zvyšujú firmám konverzie a zárobky

+67%

konverzie z našepkávača

Prečítajte si prípadovú štúdiu
+96%

konverzná miera z vyhľadávania

Prečítajte si prípadovú štúdiu
+100,000 €

nad rámec bežného obratu

Prečítajte si prípadovú štúdiu
+600%

konverzná miera z vyhľadávania

Prečítajte si prípadovú štúdiu
Logo Dr.Max
+230%

konverzný pomer vybraného segmentu produktov

Prečítajte si prípadovú štúdiu
Komplexný analytický nástroj

Všetko začína analytikou

Nemôžete sa zlepšiť, ak neviete, čo funguje a čo nie. Nástroj Luigi’s Box Analytics poskytuje pokročilý ovládací panel s komplexnými metrikami výkonnosti na optimalizáciu vyhľadávania.

Náš intuitívny ovládací panel ukazuje vyhľadávania, ktoré sú obľúbené alebo ktoré, naopak, nezobrazujú žiadne výsledky, nevedú ku kliknutiam alebo majú nízke konverzie, a pomáha ich optimalizovať a dosahovať lepšie výsledky. Zobrazuje konverzie, mieru odchodov z webu, premárnené príležitosti kvôli nedokonalému vyhľadávaniu a jednotlivé prehľady a analýzy pre rýchle aj zložité dopyty.

Identifikujte a eliminujte problémy a pomôžte zákazníkom nájsť, čo potrebujú, a zvýšte tak svoje konverzie.

Bezplatná skúšobná verzia

Vyskúšajte Luigi’s Box zadarmo

Získajte 30-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu a začnite merať výkonnosť svojho e-shopu. Počas tejto skúšobnej doby si môžete vyskúšať naše pokročilé funkcie Seach a Analytics spolu s ich nástrojmi.

Recenzie

Čo o nás hovoria klienti

"Skvelý vyhľadávač a recommender."

Dobrý vyhľadávač a recommender, dá sa individuálne vyladiť nastaveniami v back office, čo je veľmi užitočná funkcia najmä pri širokej ponuke produktov.

Petr M.
Overený užívateľ G2
Celá recenzia na G2

"Skvelý produkt pre zákazníkov. Užitočný pre rast výnosov."

Systém manažovania s množstvom funkcií, dashboardmi a mesačným zhrnutím v e-maili, skvelá podpora (rýchlosť, dobré odporúčania, komunikácia atď.), stabilný systém.

Jozef F.
Overený užívateľ G2
Celá recenzia na G2
Viac možností

Prečo neísť ešte ďalej?

Máme ďalšie produkty, ktoré e-shopom pomáhajú zvyšovať konverzie.

Recommender

Nástroj Recommender používa umelú inteligenciu na odporúčanie relevantných produktov na mieru (alebo vizuálne podobných) s ohľadom na predchádzajúce interakcie zákazníkov. Pomáha zvyšovať priemerné hodnoty objednávok a počet opakovaných nákupov.

Product Listing

Náš nástroj Product Listing usporiada stránky zobrazenia produktov tak, aby sa prehliadali bez problémov. Zlepšuje kategórie, propaguje produkty, zvyšuje hodnotu nákupného košíka, podporuje nákupy a zvyšuje konverzie a príjmy.

Dohodnite si hovor

Vyskúšajte Luigi’s Box teraz

Pozrite sa, ako môžeme nakopnúť vaše podnikanie pomocou pokročilého vyhľadávania. Dohodnite si bezplatnú konzultáciu s jedným z našich odborníkov.

FAQ

Často kladené otázky

Čo je softvér na pokročilé vyhľadávanie a ako pomôže môjmu e-shopu?

Softvér na pokročilé vyhľadávanie zlepšuje vyhľadávanie produktov a pomáha používateľom ýclo nájsť požadované položky. Vďaka neu môžu e-shopy zobrazovať zákazníkom rýchle, presné a relevantné výsledky, prispôsobené odporúčania a zvyšovať konverzie, predaje a príjmy.

Ako svoje vyhľadávanie na webe pretvoriť na pokročilé?

Softvér s inteligentnými filtrami, ako je uigi’s Box, vám pomôže vylepšiť vyhľadávanie na vašom webe a poskytovať fantastické používateľské prostredie. Integrujete ho bez problémov s akoukoľvek plratformou pre e-shopy, a môžete sa tešiť z lepších výsledkov skôr než sa nazdáte.

Aké riešenia sú dostupné na trhu?

Medzi popredných poskytovateľov pokročilého vyhľadávania patria softvéry Algolia, Yext, Doofinder, Searchblox alebo Coveo. Pre e-shopy však môže byť jedným z najlepších riešení aj Luigi’s Box.

Koľko stojí softvér na pokročilé vyhľadávanie?

Ceny sa odvíjajú od toho, čo presne potrebujete, ako napríklad filtre, prispôsobenie, analytiku, vlastné nastavenia a ďalšie softvérové funkcionality. Kontaktujte nás a vytvoríme vám cenovú ponuku na mieru pre váš web.