Koľko zákazníkov používa vyhľadávanie? Zistite v našom e-booku!

Vyhľadávanie v zdravotníctve

Dôležitosť vyhľadávania v odvetví zdravotníctva

Vyhľadávanie na stránkach v zdravotníctve je využívaný predovšetkým na weboch sieťových lekární a poskytovateľov zdravotnej starostlivosti. Využívanie ich služieb vzrástlo hlavne počas pandémie COVID-19. Vďaka sieťovým lekárňam môžu pacienti jednoducho zistiť, kde budú dané medicínske produkty k dispozícii, objednať si ich online, alebo si vybaviť recept na pravidelne užívané lieky bez návštevy lekára.

Luigi's Box Search

Luigi’s Box Search je nástroj založený na umelej inteligencii, ktorý vám umožní vyťažiť z vyhľadávania na webe maximum. Ide o jedinečné technologické riešenie, ktoré využíva strojové učenie a AI na optimalizáciu poradia výsledkov vyhľadávania a rozpoznávanie synoným.

Okrem toho má Luigi’s Box Search niekoľko pokročilých funkcií na dosiahnutie najlepšieho zážitku z vyhľadávania, ako je inteligentná funkcia automatického dopĺňania s dokonalou funkciou vyhľadávania počas písania, kde zákazníci získajú požadované výsledky za zlomok sekundy. Filtrovanie výsledkov vyhľadávania cez intuitívne používateľské rozhranie podľa rôznych faktorov a prispôsobenie kategórií, rozpoznávanie kódov produktov, ktoré zákazníkom pomôžu rýchlo nájsť požadovaný produkt a zvýšiť návštevnosť e‑shopu a mnohé ďalšie.

Ako vám ešte Luigi’s Box môže pomôcť v odvetví zdravotníctva?

Luigi’s Box ponúka ďalšie jedinečné nástroje, ako sú odporúčania produktov od Luigi’s Box Recommender. Ten zobrazuje personalizované odporúčania produktov na základe preferencií zákazníkov a ich predchádzajúcich vyhľadávaní.

Komplexný analytický nástroj Luigi’s Box Analytics vám pomôže získať prehľad o vyhľadávaniach na vašom webe. Dokáže sledovať aj trendy vo vyhľadávaní a nákupoch ovplyvnené ročným obdobím, počasím alebo aktuálnymi chorobami v populácii.

Funkcia Luigi’s Box Product Listing podporuje predaj a konverzie tým, že zlepšuje zážitok z prehliadania. Zákazníci môžu ľahko nájsť produkt, skontrolovať jeho vlastnosti, porovnať ho s inými produktami a nakoniec si ho kúpiť.

Výhody využívania Luigi’s Box v odvetví zdravotníctva.

Konverzie z vyhľadávania sa nám zvýšili o 10 %

Ako sme pomohli členovi najväčšej lekárenskej siete v EÚ zvýšiť pomer konverzií z vyhľadávania o 9,49 % vďaka nášmu intuitívnemu vyhľadávaniu.

Prečítajte si prípadovú štúdiu

Zvýšenie konverzného pomeru o 230 % pre vybraný segment produktov

Dr.Max patrí medzi lídrov na trhu online lekární. V ponuke má viac než 12 000 produktov.

Prečítajte si prípadovú štúdiu

Časté otázky

Prečo je Luigi's Box ideálny vyhľadávač pre odvetvie lekární a zdravotníckych potrieb?

Luigi’s Box je e‑commerce riešenie, ktorému dôveruje viac ako 2000 e‑shopov po celom svete. Od začiatku svojej cesty získala spoločnosť niekoľko ocenení za svoju analytiku či vyhľadávanie. Integrácia Luigi’s Box pozostáva zo štyroch jednoduchých krokov bez potreby akýchkoľvek IT zručností alebo znalostí a má skvelý tím špecialistov, ktorí sú najlepší v tom, čo robia. Luigi’s Box ponúka niekoľko funkcií, vďaka ktorým získate zo svojho podnikania maximum.

Aké sú výhody používania vyhľadávania na stránkach so zdravotníckymi potrebami?

Predstavte si, že obyčajné stiahnutie aplikácie môže zlepšiť zdravotné služby zdravotníkov a pacientov. Používatelia môžu nájsť produkt online, objednať si ho a jednoducho si ho vyzdvihnúť. Dôležitosť pokročilého a neustále sa učiaceho vyhľadávača v týchto e‑shopoch alebo aplikáciách spočíva v tom, že používatelia nechcú tráviť veľa času hľadaním konkrétneho produktu a toto vyhľadávanie by im malo bez námahy pomôcť nájsť to, čo hľadajú.

Ponúka Luigi's Box bezplatnú skúšobnú verziu a čo zahŕňa?

Áno, Luigi’s Box ponúka 14-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu. Bezplatná skúšobná verzia obsahuje všetky funkcie z našej živej prezentácie. Počas 14 dní sa môžete dozvedieť viac o výkonnosti vášho vyhľadávania pomocou našej Luigi’s Box Analytics a jej šikovného ovládacieho panela. Po skončení skúšobného obdobia vás bude kontaktovať jeden z našich odborníkov s prispôsobenou ponukou spolupráce.