Search software pre
  Startupy & SMB
  a jeho význam

  Pomocou vyhľadávacieho softvéru sa vaši zákazníci na webe dostanú
  rýchlo a jednoducho k správnym informáciám. Vhodné použitie
  inteligentného vyhľadávania pomáha začínajúcim, malým a stredným
  podnikom zvyšovať predaj a zlepšovať používateľský zážitok na webe.
  Ak vaši zákazníci nájdu, čo hľadajú, je pravdepodobnejšie, že sa
  v budúcnosti opäť vrátia, aby využili vaše služby. Presné a intuitívne
  vyhľadávanie tiež pomáha znižovať nežiaducu mieru odchodov,
  lepšie zacieliť na nových zákazníkov a uspokojiť potreby tých existujúcich.

  Luigi's Box Search

  Luigi’s Box ponúka inteligentné vyhľadávanie, aby ste z vyhľadávania vyťažili maximum. Používanie strojového učenia a AI pomáha e‑shopom a webovým stránkam v  rôznych biznisoch zvýšiť návštevnosť stránok a predaj prispôsobením vyhľadávania ich špecifickému sortimentu produktov. Luigi’s Box Search prichádza s mnohými pokročilými funkciami. Jednou z nich je funkcia Autocomplete s možnosťou vyhľadávania počas písania, ktorá aktívne pomáha návštevníkom prekonať najbežnejšie problémy súvisiace s predvoleným vyhľadávaním na stránke.

  How else can you use Luigi's Box in Startups & SMBs?

  Vynikajúci startupový podnikateľský nápad nie je všetko, ak chcete byť úspešný v e‑commerce. Preto by ste mali mať k dispozícii najpokročilejšiu e‑commerce súpravu nástrojov. Luigi’s Box ponúka ďalšie jedinečné funkcie, ako sú odporúčania produktov od Luigi’s Box Recommender, ktoré zobrazujú relevantné odporúčania pre produkty a služby, alebo obľúbené položky na základe preferencií používateľa a predchádzajúcich vyhľadávaní.

  Či už ste úplný nováčik alebo skúsený obchodník, s funkciami Luigi’s Box splníte svoje obchodné ciele v krátkom období. Luigi’s Box ponúka jednoduchú samoobslužnú integráciu bez kódovania na jednoduchú integráciu bez potreby IT tímu a akýchkoľvek znalostí kódovania. Offline a online A/B testy vám pomôžu otestovať vašu platformu a vybrať si verziu, ktorá vám najviac vyhovuje.

  Okrem toho Luigi’s Box ponúka aj funkciu komplexnú analytiku na získanie prehľadov o vyhľadávaniach zákazníkov a spätnú väzbu o vývoji vyhľadávania na stránkach. Informácie o tom, ako vaši používatelia používajú vyhľadávanie na vašom webe a čo najviac hľadajú, vám pomôžu odhaliť potenciál vášho podnikania. Okrem toho vám umožnia pochopiť, čo vaši potenciálni zákazníci chcú, keď sa dostanú na váš web, a či sa im to podarí nájsť, alebo nie.

  Pre začínajúce podniky so širokou škálou produktov sme pripravili funkciu Luigi’s Box Product listing, aby sme zákazníkom zlepšili zážitok z prehliadania. Pomocou Product listing môžu zákazníci jednoducho nájsť produkt, ktorý hľadajú, skontrolovať jeho vlastnosti, porovnať ho s ostatnými, prezrieť si recenzie na produkty a mnohé ďalšie.

  Výhody využitia funkcií Luigi's Box pre Startupy a SMB.

  Zistite viac o tom, ako SpokojenyPes zvýšil svoju mieru konverzie vďaka pokročilej analýze vyhľadávania, rýchlemu automatickému dopĺňaniu a flexibilnému novému vyhľadávaču.

  Často kladené otázky

  Prečo je Luigi's Box vhodným vyhľadávacím softvérom?

  Luigi’s Box je e‑commerce riešenie, ktorému dôveruje viac ako 2000 e‑shopov v Európe. Od začiatku svojej cesty získala spoločnosť niekoľko ocenení za svoju analytiku či vyhľadávanie. Integrácia Luigi’s Box pozostáva zo štyroch jednoduchých krokov bez akýchkoľvek IT zručností alebo znalostí a má skvelý tím špecialistov, ktorí sú najlepší v tom, čo robia. Luigi’s Box ponúka niekoľko funkcií, vďaka ktorým získate zo svojho podnikania maximum.

  Ako môžem začať používať Luigi's Box?

  Je to jednoduché. Najprv vyplňte náš formulár na vytvorenie nového účtu s adresou URL vašej webovej lokality, vašou e-mailovou adresou a telefónnym číslom. Bezplatný účet obsahuje Luigi’s Box Analytics na 14 dní a až 20 000 zobrazení stránok za mesiac. Po uplynutí skúšobnej doby bude prístup k analytickým údajom obmedzený, ale váš účet nebude odstránený a náš tím vás bude kontaktovať s ďalšími krokmi. Nevyžadujeme žiadne údaje o kreditnej karte.