Čo je vyhľadávací softvér
  pre agentúry?

  Prečo je inteligentný vyhľadávací softvér kľúčový aj pre agentúry? Vyhľadávanie je nástroj, ktorý pomáha zákazníkom získať výsledky vyhľadávania efektívne. Používanie inteligentného vyhľadávacieho softvéru zvyšuje predaj, pretože zákazníci, ktorí ľahko nájdu to, čo hľadajú, pravdepodobnejšie nakúpia vyhľadávaný tovar.

  Pomáha tiež lepšie zacieliť nových zákazníkov a uspokojuje potreby existujúcich zákazníkov. Odpoveď je teda jednoduchá - agentúry môžu klientom ponúknuť ešte lepšie služby vďaka lepšiemu vyhľadávaniu.

  Luigi’s Box Search

  Luigi’s Box ponúka pokročilé vyhľadávanie pomocou umelej inteligencie, aby ste z vyhľadávania vyťažili čo najviac. Tento jedinečný vyhľadávací nástroj využíva strojové učenie a umelú inteligenciu na zníženie počtu vyhľadávaní bez relevantných výsledkov a ponúka relevantnejšie výsledky.

  Naše vyhľadávanie pracuje so synonymami a preklepmi a má inteligentnú funkciu automatického dopĺňania, aby zákazníci získali požadované výsledky skôr, ako stlačia tlačidlo Enter. Pokročilé vyhľadávanie môže zvýšiť vašu konverziu o viac ako 35 %.

  How else can you use
  Luigi's Box?

  Luigi’s Box offers other unique features like product recommendations by Luigi’s Box Recommender, which displays relevant products or favorite items based on customers‘ preferences and previous searches.

  Recommender also offers suggestions for sold-out products so customers will not leave without making a purchase even if the product they came for is not available anymore.

  Luigi’s Box tiež ponúka komplexnú analytiku na získanie prehľadov o vyhľadávaní zákazníkov, skúsenostiach zákazníkov a iných trendoch a identifikuje problémy a optimalizuje ich.

  Analýza vyhľadávania poskytuje kľúčové informácie o tom, ako prebieha vaše vyhľadávanie, a identifikuje nové obchodné príležitosti.

  With Luigi’s Box Product listing, customers can easily find the product they are looking for, check its characteristics, compare it with other products, view product reviews, etc.

  With Luigi’s Box products, you fulfill your business goals quickly.

  Výhody používania funkcií Luigi's Box

  Luigi’s Box podporuje všetkých, ktorí pomáhajú e‑shopom zlepšiť ich skúsenosti s vyhľadávaním produktov. Preto spolupracujeme s agentúrami, ktoré sa venujú ich rozvoju.

  Jednou z nich je agentúra Creative Sites, poskytovateľ riešení v oblasti elektronického obchodu, ktorá ponúka služby, ako je tvorba e‑shopov alebo webových stránok, online marketing a poradenstvo v oblasti elektronického obchodu.

  People of Creative Sites know what a good e‑shop must have to get the most out of it. And that’s why they are precisely our partners. Want to join us?

  Contact us on +421 903 547 498
  or hello@luigisbox.com.

  Kontaktujte nás

  Často kladené otázky

  Aké sú výhody efektívneho vyhľadávania?

  Efektívny softvér na vyhľadávanie prináša lepšiu použiteľnosť, aby zákazníci mohli bez námahy nájsť to, čo hľadajú. To môže zvýšiť predaje, pretože zákazníci, ktorí ľahko nájdu to, čo hľadajú, s väčšou pravdepodobnosťou dokončia nákup a zvýšia sa príležitosti pre merchandising.

  Prečo je Luigi's Box vhodným softvérom pre vyhľadávanie?

  Luigi’s Box je e‑commerce riešenie, ktorému dôveruje viac ako 2000 e‑shopov po celom svete. Od začiatku svojej cesty získala spoločnosť niekoľko ocenení za svoju analytiku alebo vyhľadávanie. Integrácia Luigi’s Box pozostáva zo štyroch jednoduchých krokov bez akýchkoľvek IT zručností alebo znalostí a má skvelý tím špecialistov, ktorí sú najlepší v tom, čo robia. Luigi’s Box ponúka niekoľko funkcií, aby ste zo svojho podnikania získali maximum. Luigi’s Box je kompatibilný s akoukoľvek platformou elektronického obchodu.